Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Adam Małysz

tak jest naprawdę

Wydało się, jakie Adam Małysz ma relacje z zięciem! Tak jest naprawdę, jedno nagranie wszystko ukazało

2023-11-20 7:15

Od dnia ślubu Karoliny Małysz minęły już ponad dwa lata. W tym czasie szczęścili zakochani układali sobie życie tworząc już własną rodzinę, raz po raz pokazując w mediach społecznościowych, co u nich słychać. Wielu fanów Adama Małysza mogło się w tym czasie zastanawiać, jakie relacje z mężem swojej córki ma Adam Małysz, a ten postanowił zaspokoić ich ciekawość niepozornym na pierwszy rzut oka nagraniem.

Kiedy we wrześniu 2021 roku Karolina Małysz i wybranek jej serca postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, wydarzeniem tym żyła niemalże cała Polska. Córka Adama Małysza oszałamiająco prezentowała się w sukni ślubnej, w cała impreza dosłownie zapierała dech w piersiach. Od tamtych wydarzeń minęły już ponad dwa lata, a rodzina "Orła z Wisły" w tym czasie przeżyła już wiele ważnych momentów. Fani prezesa PZN mogli jednak zachodzić w głowę, czy ich idol i mąż ich córki złapali wspólny kontakt i jak w zasadzie wyglądają ich relacje. A okazuje się, że te są bardzo dobre. 

Takie relacje mają Adam Małysz i mąż jego córki. Krótkie wideo pokazuje, jak jest naprawdę

Adam Małysz w ostatnim czasie jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, pokazując przede wszystkim służbową część swojego życia w sieci, ale nie unikając również tego, co dzieje się już po pracy. Tak też było tym razem, kiedy "Orzeł z Wisły" pochwalił się, że wraz ze swoim zięciem udał się na przebieżkę. 

Wydało się, jakie Adam Małysz ma relacje z zięciem! Tak jest naprawdę, jedno nagranie wszystko ukazało

- Lecimy sobie. Dzisiaj lecę kolegą @kamil_czyz, a zawsze sam - napisał krótko na Instagram Stories Adam Małysz pokazując, jak biega po malowniczych terenach wraz z mężem swojej córki. Dla wszystkich fanów prezesa PZN jest to świetny dowód na to, że Adam Małysz i jego zięć mają bardzo dobre relacje i nie mają problemów, aby razem spędzać czas. 

QUIZ: Rozpoznasz tych skoczków? Tylko najwięksi kibice sobie poradzą!

Pytanie 1 z 20
Zacznijmy od czegoś prostego. Skoczek na zdjęciu to...
Kamil Stoch
Adam Małysz biega ze swoim zięciem

i

Autor: Instagram/ adammalyszofficial screen Adam Małysz biega ze swoim zięciem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają