Skocznia w Planicy

i

Autor: CyfraSport Skocznia w Planicy

Zakończył karierę mając TYLKO 25 lat! Powody zaskakują, to przybijające

2021-06-26 20:03

Przy obecnym rozwoju dbania o własne ciało czy medycyny, niektórzy sportowcy kontyuują swoją karierę nawet i powyżej 40. roku życia. Tym bardziej kibiców dziwią doniesienia, gdy zawodowcy decydującą się zakończyć swoją przygodę z daną dyscypliną młodziej. I to znacznie! Jeden z przedstawicieli świata skoków narciarskich postanowił postawić kropkę już jako 25-latek. Powody mogą przygnębić.

Wraz z upływem kolejnych lat, bez cienia wątpliwości wydłuża się kariera zawodowych sportowców. Ma na to wpływ mnóstwo czynników. Do tych najważniejszych należy naturalnie rozwój medycyny i sposobów dbania o własne ciało. Zawodnicy mogą to czynić na dużo wyższym poziomie niż w ubiegłym wieku, co walnie przekłada się na możliwość kontynuowania przez nich przygody z zawodowym sportem. Niektórzy jednak i tak decydują się na rozstanie ze swoją dyscypliną dużo wcześniej.

Zobacz także: Tego Adam Małysz nie mógł się spodziewać. Pod zwykłym zdjęciem ruszyła lawina komentarzy, wszystko przez… jego psa!

Do takiego grona dołączył Vojtech Strusa. Zaledwie 25-letni Czech w ostatnim sezonie spisywał się bardzo słabo. Na co dzień reprezentował barwy zespołu Dukla Liberec. Teraz natomiast przekazał decyzję o zakończeniu kariery. Jak sam przyznał, wszystko z powodu wypalenia. Nie potrafił odnaleźć w sobie większej miłości do skoków narciarskiach, co popchnęło go do właśnie takiej decyzji. Z całą pewnością przyjmujący te informacje kibice mogli poczuć się zasmuceni, ale decyzja skoczka jest nieodwołalna - będzie realizował się na innych płaszczyznach.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze