Pogodowy KATAKLIZM w Zakopanem! Wielka Krokiew pod śniegiem, takich obrazków nie było dawno

2021-01-14 22:14 kkn
Wielka Krokiew
Autor: East News Wielka Krokiew

Już w piątkowy wieczór skoczkowie narciarscy rozpoczną zmagania na Wielkiej Krokwi. Pierwszym etapem zmagań podczas tegorocznego Pucharu Świata w Zakopanem będą kwalifikacje. Te, jak i sobotni i niedzielny konkursy będą toczyły się w iście zimowych warunkach. Takiej zimy w Polsce nie było od dawna, a Wielka Krokiew została całkowicie pokryta śniegiem.

Poprzednie zimy zupełnie nie przypominały tych, które można było znać z opowieści starszych osób. Polskę omijały siarczyste mrozy, czy obfite opady śniegu. Ale zima w ostatnich dniach postanowiła o sobie przypomnieć. Prognozy pogody już od dłuższego czasu zapowiadały, że Puchar Świata w Zakopanem będzie toczył się w niecodziennych warunkach. Nad Polskę nadciągną bowiem duże mrozy i spore opady śniegu.

Kibice znów wejdą na drzewa by zobaczyć Stocha? Zakopane czeka na Puchar Świata!

Za rzucanie do tarczy ZAROBIŁ więcej niż Kamil Stoch. Ta kwota POWALA!

A to jest dużym wyzwaniem dla organizatorów zawodów na Wielkiej Krokwi. Skocznia musi być bowiem idealnie przygotowana już na piątkowe kwalifikacje. Portal skaczemy.pl opublikował nagranie, na którym widać jak służby robią co mogą, aby odgarnąć nadmiarowy śnieg z zeskoku. A białego puchu jest naprawdę dużo. Takich obrazków nie oglądaliśmy już od dawna.

Najnowsze