Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Kamil Stoch

Szczere wyznanie

Zaskakujące słowa Kamila Stocha po niedzielnym konkursie w Ruce. Nie omieszkał wspomnieć o kibicach

2022-11-27 21:31

Kamil Stoch wciąż szuka optymalnej formy, która pozwoliłaby mu wrócić do światowej czołówki. Polski skoczek podczas zawodów w fińskiej Ruce także spisał się poniżej oczekiwań, zajmując odpowiednio 17. i 14. lokatę. Po zakończeniu drugiego konkursu 35-latek na gorąco zabrał głos na temat swojej dyspozycji. Nie zabrakło parafrazy cytatu… premiera, „oberwało się” także kibicom.

Stoch wciąż szuka optymalnej formy

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że początek sezonu nie jest dla Kamila Stocha wymarzony. Po 4 konkursach 35-latek uzbierał zaledwie 58 punktów, co w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata daje mu obecnie odległą, dziewiętnastą pozycję. Dwa konkursy rozgrywane w fińskiej Ruce potwierdziły zresztą, że polski skoczek wciąż szuka optymalnej dyspozycji – w sobotę Kamil był siedemnasty, dzień później uplasował się natomiast o trzy pozycje wyżej.

Zmarnowana szansa Dawida Kubackiego. Wielki pech Polaka, Kraft i Granerud najlepsi!

Nawiązał do słów premiera

Po zakończeniu drugiego z konkursów w Ruce Stoch na gorąco porozmawiał o swojej dyspozycji z Eurosportem. - Dla każdego mężczyzny jak dobrze zakończy, to jest dobrze – przyznał z uśmiechem, nawiązując do tego, że w drugiej serii oddał zdecydowanie lepszy skok niż w pierwszej. - Szczerze powiem, brakowało mi dobrego skoku, który wznieciłby we mnie pozytywne emocje. To, co jest w skokach najlepsze. To nie tak, że ostatni skok był na totalnym luzie, ale pozwoliłem sobie na mniej kontroli – dodał.

Cała prawda o wyglądzie 43-letniej Izabeli Małysz została obnażona. Żona Adama Małysza może się zawstydzić

„A to dranie!”

Na koniec nieco „oberwało się” także kibicom, rzecz jasna z przymrużeniem oka. Nasz czołowy skoczek postanowił bowiem odnieść się do stwierdzenie reportera Eurosportu, który stwierdził, że teraz już nikt nie powie, że Kamil Stoch skacze w niedzielę gorzej w porównaniu z sobotą. 35-latek zareagował ze śmiechem. - A to dranie! To macie! – odpowiedział wyraźnie rozbawiony Stoch. Pozostaje zatem liczyć, że po kolejnych zawodach urodzony w Zębie zawodnik będzie mógł powiedzieć, że skacze znakomicie zarówno w sobotę, jak i niedzielę! Następną okazję do udowodnienia zwyżkującej formy będą konkursy w niemieckim Titisee-Neustadt (9-11 grudnia).

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?

Kamil Stoch o swojej wierze. Galeria poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze