Adam Małysz, Mikołaj Roznerski

i

Autor: Instagram Adama Małysza i Mikołaja Roznerskiego Adam Małysz, Mikołaj Roznerski

Znany aktor napisał to o Adamie Małyszu. Fani sportu złapią się po tym za głowę. Co za szaleństwo

2022-04-14 18:39

Adam Małysz jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Teraz zaprezentował się w jednej z najnowszych produkcji Netfliksa, w „Poskromieniu złośnicy”. Zdjęciem ze skoczkiem narciarskim pochwaliła się jedna z aktorek, Magdalena Lamparska. Skomentował je inny aktor Mikołaj Roznerski. Fani sportu złapią się po tym za głowę.

Adam Małysz sprawdził się w nowej roli. Jeden z najlepszych polskich skoczków wziął udział w nowej filmowej produkcji Netfliksa, "Poskromienie złośnicy". W rolach głównych występują w nim Magdalena Lamparska i Mikołaj Roznerski. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wybitnym sportowcem, który jest rozpoznawalny niemal przez wszystkich. Ubrana w różową sukienkę pozowała do fotografii z wystrojonym "Orłem" z Wisły.

Roznerski skomentował zdjęcie Lamparskiej z Małyszem

Lamparska była bardzo dumna z fotografii z Małyszem. - Moja praca nie przestaje mnie zaskakiwać… to co jest zawsze najcenniejsze w aktorstwie to spotkania. W „Poskromieniu złośnicy” miałam przyjemność spotkać się z Mistrzem Adamem Małyszem. Adam, to był dla mnie zaszczyt! Dziękujemy za Twoją obecność - czytamy w opisie fotografii.

NIE PRZEGAP! Adam Małysz przestał to ukrywać. Wyłożył kawę na ławę i powiedział, co myśli. W tle spór ze Stochem

Zabawnie skomentował to Mikołaj Roznerski, jeden z głównych aktorów tej produkcji. - Ojej Adam Małysz. To ten słynny kierowca rajdowy - napisał w komentarzu Roznerski. Kibice mogliby złapać się za głowę. Wszystko wskazuje jednak na to, że był to żart. Zwłaszcza, że skoczek doskonale zna się na sporcie.

Zobacz, jak wygląda dom Adama Małysza. Sprawdź zdjęcia w galerii poniżej!

Adam Małysz - OSIĄGNIĘCIA

Adam Małysz jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Czterokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich nigdy nie sięgnął jednak po złoto. Czterokrotnie zostawał mistrzem świata i tyle samo razy triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, zdobywając Kryształowe Kule. Skompletował też kwartet triumfów w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski.

NIE PRZEGAP! Tak wyglądał ślub Izy i Adama Małyszów. Gdy to zobaczyli, śmiali się do łez [ZDJĘCIA]

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Nie tylko fan sportu powinien dać radę!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Michal Doleżal o pożegnaniu z kadrą skoczków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany