Zobaczyliśmy horoskop Adama Małysza i szczęki nam opadły. O coś takiego nikt go nawet nie podejrzewa

2022-05-11 20:43
Adam Małysz
Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

Adam Małysz przez lata zaskarbił sobie serca polskich kibiców sportu. Niewielu jest fanów, którzy nie darzyliby legendy skoków narciarskich sympatią. "Orzeł z Wisły" zawsze uchodził za postać niezwykle naturalną i szczerą. Jednak co tak naprawdę o ikonie rodzimego sportu mówią gwiazdy? Postanowiliśmy to sprawdzić. Przepowiednia zapisana dla niego jest z pewnością wielce zaskakująca.

Adam Małysz uchodzi nie tylko za legendą polskiego sportu, lecz także jednego z najsympatyczniejszych skoczków narciarskich w dziejach. Wielokrotnie w telewizyjnych wywiadach "Orzeł z Wisły" błyszczał spokojem, mądrością i swobodę w porozumiewaniu się z dziennikarzami. Wielu kibiców sądzi, że ikona sportu nad Wisłą nie ma po prostu żadnych wad. I być może faktycznie tak jest, choć patrząc przez pryzmat przepowiedni z gwiazd nie można być co do tego święcie przekonanym. Horoskopy mają to do siebie, że opisują zarówno zalety i wady danych osób. Choć wielokrotnie rozmijają się z prawdą, to wciąż jest spore grono ludzi, które wierzy w tego rodzaju wróżby. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co zapisano dla Małysza w gwiazdach z racji daty jego narodzin.

Aż trudno uwierzyć, co Piotr Żyła zrobił Justynie Żyle! Wszystko pod jej nieobecność, ten widok wielu by przeraził

Horoskop Adama Małysza nie pozostawia złudzeń

Adam Małysz urodził się 3 grudnia 1977 roku. W sieci z łatwością można znaleźć horoskop dla osób urodzonych właśnie tego dnia na początku ostatniego miesiąca roku. Okazuje się, że według niego ludzie tacy mają zarówno niezliczone zalety, jak i wady, mogące wpłynąć na ich relację z innymi. "Wielka towarzyskość człowieka narodzonego w dniu 3 grudnia powoduje, że nie znosi on samotności i wiele robi, by pozostawać z innymi w dobrych stosunkach" - napisano na stronie mhoroskop.pl i z tym w przypadku Małysza wypada się chyba zgodzić. Nie ma bowiem wątpliwości, że jako dyrektor kadry skoczków robi wszystko, by dobrze żyć zarówno z zawodnikami, jak i kibicami oraz mediami.

"Mimo iż ma wielkie ambicje i dążenia do upragnionego celu zazwyczaj zajmują mu bardzo wiele czasu, więc mało go pozostaje na inne sprawy, zawsze jest gotów poświęcić go innym i zdążać z pomocą każdemu, kto tego potrzebuje. Ponadto należy wyróżnić jego wielki entuzjazm i pogodę ducha, które nigdy go nie opuszczają" - czytamy dalej i znowu wygląda to na prawdę. Małysz przecież w przeszłości wiele razy angażował się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Żona Krychowiaka pokazała wnętrze domu. Istny pałac, bogactwo aż się wylewa

Takie wady mają urodzeni 3 grudnia

Adam Małysz jest zodiakalnym Strzelcem. Według horoskopu osoby urodzone 3 grudnia mają również wady. Jednak, szczerze mówiąc, niewiele z tych opisów pasuje nam do "Orła z Wisły". "Czasami bywa agresywny, zwłaszcza w swoich dążeniach i lepiej wtedy nie stawać mu na drodze, bo może być bezwzględny. Czasem ma złe skłonność" - czytamy w przepowiedni. Dotychczas jednak z publicznych wystąpień trudno odnieść takie wrażenie o Małyszu.

Choć wielokrotnie Małysz w wywiadach prowokowany był niewygodnymi pytaniami, to rzadko tracił cierpliwość. Horoskop o treści "Czasami nawet byle błahostka może go straszliwie rozdrażnić, co może być bardzo kłopotliwe dla jego otoczenia, bo czasem trzeba uważać dosłownie na każde słowo, by go nie rozsierdzić" można więc wsadzić w jego przypadku między bajki i wydaje się, że nikt o coś takiego go nawet nie podejrzewa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze