Celia Jaunat

i

Autor: Instagram Celia Jaunat

Żona Krychowiaka pokazała wnętrze domu. Istny pałac, bogactwo aż się wylewa

2022-05-09 20:28

Celia Krychowiak, znana także pod panieńskim nazwiskiem Celia Jaunat, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon polskich piłkarzy. Wybranka serca Grzegorza Krychowiaka to światowej sławy modelka. Swoją karierę zaczęła już dawno temu i wciąż ją kontynuuje. Jednak nawet tak światowa osoba lubi czasami odpocząć w zaciszu czterech ścian. Piękna Celia opublikowała zjawiskowe zdjęcie wnętrza, które przedstawiła jako dom. Wygląda to jak istny pałac!

Celia Krychowiak słynie z dobrego gustu i smaku. Od wielu lat publikuje na Instagramie posty, które spotykają się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez fanów. Wybranka serca Grzegorza Krychowiaka skupia się przede wszystkim na modzie. Jako światowej sławy modelka doskonale zna najnowsze trendy i z łatwością dobiera pasujące do siebie elementy garderoby. Tym razem jednak postanowiła udowodnić, że również moda mieszkaniowa nie jest jej obca. Żona reprezentanta Polski w piłce nożnej opublikowała na portalu społecznościowym post, który pokazuje wnętrze domu. Lokum, którego lokalizację ustawiła jako francuski Paryż, przytłacza swoją elegancją. Nie trzeba być specjalistą, żeby odnieść wrażenie, że miejsce to wygląda jak prawdziwy pałac!

Grzegorz Krychowiak już rozmawiał o tym z żoną. Podjął decyzję, to będzie robił po zakończeniu kariery

Celia Krychowiak pokazała wnętrze domu

Choć małżeństwo Krychowiaków chętnie publikuje wspólne zdjęcia z wakacji, to względnie dba o prywatność. Nie zaprasza raczej kamer do swoich posiadłości i nie pokazuje ich zbyt często szerszej publiczności. Tym razem jednak piękna Celia Krychowiak musiała być niezwykle dumna ze sposobu, w jaki urządzone zostało wnętrze. "Nie ma jak w domu" - podpisała fotkę, która zrobiła furorę na Instagramie

Na fotografii widać pokój dzienny, w którym można wręcz odpłynąć, zatracając się w luksusach. W pomieszczeniu tym nie ma miejsca na przypadek i wszystkie elementy doskonale do siebie pasują. Uwagę przykuwają m.in. ekskluzywne marmurowe elementy i nowoczesne meble.

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Fani pod wrażenie zdjęcia żony Krychowiaka

Jak można było się spodziewać, zdjęcie Celii Krychowiak wzbudziło ogromne zainteresowanie. Na Instagramie bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich napisała Sara Boruc. Żona znanego polskiego bramkarza podsumowała widok słowem "zachwycające". Podobnie pisali inni obserwujący. "Cudowne wnętrze" - możemy przeczytać w innej opinii.

"Masz wspaniały gust jeśli chodzi o dekoracje" - podsumował kolejna fanka. Na ten komentarz zareagowała sama zainteresowana. "Dziękuję piękna" - odpisała Celia Krychowiak, która poczuła się wyraźnie doceniona takimi recenzjami.

Najnowsze