Agnieszka Radwańska w ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE. Chwila nieuwagi i byłaby TRAGEDIA [ZDJĘCIA]

2020-11-20 5:35
Agnieszka  Radwańska
Autor: INSTAGRAM Agnieszka Radwańska

Życie zawodowego sportowca wiąże się z licznymi podróżami. Doskonale wie o tym Agnieszka Radwańska. Choć znakomita polska tenisistka obecnie nie kontynuuje już kariery, to w swojej przygodzie z tenisem wielokrotnie spotkała się z różnymi sytuacjami - także i tymi iście pełnymi grozy! O czy mowa konkretnie? Tę historię trzeba poznać!

Agnieszkę Radwańską w tym roku spotkała jedna z najcenniejszych rzeczy w życiu - dar macierzyństwa. Tenisistka z Krakowa została mamą Jakuba, którego wychowuje wraz ze swoim ukochanym, Dawidem Celtem. Wcześniej jednak przez lata sportsmenka podróżowała po całym świecie, poznając rózne kultury i rozgrywając pasjonujące pojedynki tenisowe w wielu zakątkach globu. I z tym właśnie wiąże się mnóstwo ciekawych historii, które krakowiance było dane przeżyć. W jednej z nich bez wątpienia groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo - wszystkie szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Iga Świątek kontra Warsaw Sports Group. Sąd wydał postanowienie, mamy ten dokument

Adam Kownacki: Ostatni wywiad przed rewanżem z Heleniusem. Vlog Andrzeja Kostyry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE