Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska pokazała gigantyczny dom! Pałac rośnie w oczach, to będzie prawdziwa willa!

2021-10-22 14:07

Agnieszka Radwańska przez wiele lat swojej pięknej kariery zwiedziła mnóstwo zakątków na całym świecie. Po zakończeniu przygody z tenisem postanowiła zakotwiczyć w jednym miejscu i wybudować wymarzony dom. Kilka tygodni temu pochwaliła się początkowym etapem budowy, a teraz jego efektami. Choć do końca prac jeszcze daleko, już teraz widać, że posiadłość Radwańskiej będzie robiła ogromne wrażenie.

Agnieszka Radwańska w trakcie kariery mnóstwo czasu spędzała poza Polską. Kalendarz tenisowy jest bardzo napięty i z tygodnia na tydzień trzeba przenosić się z jednego krańca świata na drugi. A że "Isia" uczestniczyła w wielu ważnych turniejach, chwili na "lenistwo" w domu nie było. Teraz może cieszyć się jednak zdecydowanie większą dawką wolnego czasu.

Agnieszka Radwańska odsłoniła nagi brzuch i wypięła piersi. Czysty erotyzm, zbieraliśmy szczęki z podłogi

Radwańska pokazała nowy dom. Robi wielkie wrażenie

W listopadzie 2018 roku Radwańska poinformowała o zakończeniu kariery. Powodem takiej decyzji były nieustanne problemy zdrowotne, które towarzyszyły tenisistce od wielu miesięcy. Dalsze uprawianie sportu na najwyższym poziomie mogłoby mieć dla krakowianki opłakane skutki. Radwańska poświęciła się życiu rodzinnemu.

Sensacyjne doniesienia w sprawie Agnieszki Radwańskiej! Znany trener mówi wprost o jej powrocie

Teraz ma okazję zrealizować jedno z marzeń. Jakiś czas temu Radwańska w rozmowie z magazynem "Gala" wyznała, że chciałaby wybudować wymarzony dom. - Mam nadzieję, że wkrótce zaczniemy budowę naszego domu. Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska - mówiła Radwańska.

Agnieszka Radwańska buduje dom. Będzie naprawdę ogromny

I jak mówiła, tak zrobiła. Raptem we wrześniu była tenisistka pochwaliła się fotografią z placu budowy. Wówczas na zdjęciu widać było pierwszy etap budowy, gdzie nie dało się jeszcze zauważyć dokładnej konstrukcji nowego gniazdka Radwańskiej. Miesiąc później efekty są już dostrzegalne gołym okiem i można sądzić, że będzie to dom dużych rozmiarów.

Radwańska opublikowała na Instastories zdjęcie konstrukcji, która już teraz może robić spore wrażenie. - Wymarzony dom - podpisała fotografię utytułowana zawodniczka. Na zdjęciu widać co prawda tylko fragment budynku, ale ciężko nie odnieść wrażenia, że budowla jeszcze urośnie.

Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska pokazała dom
Sonda
Czy lubisz Agnieszkę Radwańską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze