Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Agnieszka Radwańska

Wyjątkowy moment

Agnieszka Radwańska zupełnie się z tym nie kryła. Wszystko pokazała, to musiało być duże przeżycie

2023-01-23 9:49

Trwający Australian Open jest nieco nietypowy. Wielu faworytów turnieju pożegnało się już z marzeniami o zwycięstwie w pierwszej tegorocznej imprezie wielkoszlemowej. W tym gronie jest między innymi Iga Świątek, ale nie oznacza to, że polscy kibice nie mają komu kibicować. Magda Linette osiągnęła życiowy sukces i zagra w ćwierćfinale Australian Open. Wszystko z bliska oglądała Agnieszka Radwańska.

Wytypowanie wyników na tegorocznym Australian Open, w niektórych przypadkach jest wręcz niemożliwe. Z turniejem na Antypodach pożegnało się już wiele znanych nazwisk i grono faworytów mocno się wykruszyło. Pierwszego triumfu na australijskich kortach nie zanotuje Iga Świątek. Liderka rankingu WTA z imprezą pożegnała się w IV rundzie, a jej pogromczynią okazała się Elena Rybakina. Szanse na zwycięstwo w Australian Open ma natomiast inna polska tenisistka.

Radwańska pochwaliła się wycieczką. To był piękny moment

Magda Linette robi prawdziwą furorę. Poznanianka po raz pierwszy w karierze zameldowała się w ćwierćfinale turnieju wielkoszlemowego, co jest niewątpliwie jej życiowym sukcesem. W nocy z niedzieli na poniedziałek pokonała Carolinę Garcię i znów zachwyciła oraz zaskoczyła polskich fanów. Sama zawodniczka po spotkaniu nie wierzyła w to, co się dzieje i nie ukrywała emocji przed kamerami. Linette mogła liczyć na wielkie wsparcie z trybun.

Okazuje się bowiem, że w Australii pojawiła się Agnieszka Radwańska. Była polska tenisistka na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z Melbourne, gdzie rozgrywany jest Australian Open. "Isia" nie mogła odmówić sobie tej przyjemności i wybrała się na mecz Linette i wraz z nią mogła przeżywać piękne chwile. Oby to nie był ostatni pozytywny akcent poznanianki na tym turnieju!

Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska
SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy
Najnowsze