O której gra Hurkacz ATP Marsylia Z KIM i KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii? Czy gra dzisiaj?

i

Autor: AP O której gra Hurkacz ATP Marsylia Z KIM i KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii? Czy gra dzisiaj?

Polak walczy w Marsylii

O której gra Hurkacz ATP Marsylia Z KIM i KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii? Czy gra dzisiaj?

2023-02-21 8:17

Hubert Hurkacz KIEDY gra ATP Marsylia DRABINKA Z KIM gra Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii. Hubert Hurkacz rozpoczyna walkę w turnieju ATP w Marsylii. Polak nie miał za dużo czasu na rozpamiętywanie przykrej porażki w Rotterdamie, bo w Marsylii rusza turniej ATP 250, w którym najlepszy polski tenisista (nr 11 ATP) będzie rozstawiony z numerem 1. Hurkacz ma mieszkanie w Monte Carlo, gdzie spędza dużo czasu, trenując, a Marsylia jest niedaleko, więc to dla niego prawie domowy turniej. Za nami losowanie drabinki WTA Marsylia. Sprawdź, kiedy gra Hurkacz DRABINKA ATP Marsylia Hurkacz O której godzinie gra pierwszy mecz.

Spis treści

Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP w Marsylii. Polak właśnie wypadł z Top-10 rankingu ATP, spadając z 10. na 11. miejsce. O kolejne cenne punkty Polak powalczy teraz w Marsylii. To zawody rangi ATP 250, a tenisista z Wrocławia będzie rozstawiony z numerem 1. Hurkacz ostatnio walczył w turnieju ATP w Rotterdamie, z którego odpadł po porażce z Bułgarem Grigorem Dimitrowem. Za nami losowanie drabinki ATP Marsylia 2023.

Hurkacz KIEDY gra mecz w Marsylii Z KIM gra Hurkacz ATP Marsylia DRABINKA 2023

Hubert Hurkacz do Marsylii wraca po kilku latach nieobecności. Ostatnio Polak grał w tym turnieju w 2020 roku i odpadł w 1/8 finału. Za nami losowanie turniejowej drabinki. Rozstawiony z numerem 1 Hurkacz zacznie występ w Marsylii od 2. rundy. Rywalem tenisisty z Wrocławia będzie Szwajcar Leandro Riedi (nr 131). Turniej w

KIEDY i O której gra Hurkacz ATP Marsylia Hurkacz Z KIM gra pierwszy mecz 2023

Hubert Hurkacz po występie w Australian Open, gdzie po raz pierwszy w karierze doszedł do 4. rundy, trenował w Monte Carlo. W rankingu ATP zajmuje wciąż 10. miejsce. To efekt m.in. dobrego występu w Australian Open, gdzie wrocławianin wreszcie przełamał się i był blisko awansu do ćwierćfinału. Przed nami ciekawa sytuacja. Ruszają turnieje ATP w Marsylii, WTA w Dubaju i WTA w Meridzie. We wszystkich tych zawodach z numerami 1 rozstawieni będą Polacy - Hubert Hurkacz, Iga Świątek i Magda Linette.

ATP Marsylia: Hurkacz KIEDY gra pierwszy mecz Rywal Hurkacza w Marsylii

Hubert Hurkacz pierwszy mecz w turnieju ATP w Marsylii rozegra w 2. rundzie, a jego rywalem będzie Szwajcar Leandro Riedi (nr 131). Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii zagra dopiero w czwartek 23 lutego 2023. Poniżej DRABINKA ATP Marsylia 2023. Transmisje TV na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Listen on Spreaker.
Najnowsze