Daniel Michalski nie dał rady w United Cup! Polska remisuje z Kazachstanem

i

Autor: Twitter Daniel Michalski nie dał rady w United Cup! Polska remisuje z Kazachstanem

United Cup

Daniel Michalski nie dał rady w United Cup! Polska remisuje z Kazachstanem

2022-12-31 10:17

Po pierwszym dniu rywalizacji w meczu Polska - Kazachstan w United Cup jest remis 1-1. Iga Świątek pokonała 6:1, 6:3 Julię Putincewą, ale Daniel Michalski przegrał z Timofiejem Skatowem 6:7(7), 2:6. Ciąg dalszy rywalizacji w meczu Polska - Kazachstan w Nowy Rok 1 stycznia 2023 r. Swoje pojedynki rozegrają Hubert Hurkacz i Magda Linette, a na koniec mecz miksta.

Iga Świątek zrobiła swoje. Po nerwowym początku dyktowała warunki na korcie i pewnie ograła 6:1, 6:3 Julię Putincewę. Potem na kort wyszedł Daniel Michalski. Zajmujący 260. miejsce w rankingu Polak nie był faworytem w pojedynku ze 138. w tym notowaniu Timofiejem Skatowem. Michalski radził sobie jednak na korcie naprawdę dobrze. W pierwszym secie najpierw obronił pięć piłek setowych, a potem w tie-breaku sam miał dwie, w tym jedną przy własnym serwisie. Niestety nie wykorzystał tych szans. Przegrał tie-breaka, a w drugim secie szybko stracił podanie. Uległ Kazachowi 6:7(7-9), 2:6.

W meczu Polska - Kazachstan jest remis 1-1. W niedzielę 1 stycznia najpierw Hubert Hurkacz zagra z Aleksandrem Bublikiem, a potem Magda Linette z Zibek Kulumbajewą. Na koniec mecz miksta, do którego zgłoszeni są Iga Świątek i Hubert Hurkacz, ale jeżeli Polska wcześniej rozstrzygnie spotkanie na swoja korzyść, to pewnie skład zostanie zmieniony.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze