Dominika Cibulkova lubi pokazywać CIAŁO. Seksowna rywalka Agnieszki Radwańskiej [GALERIA]

2016-03-11 16:38 CH

Agnieszka Radwańska poznała pierwszą rywalkę w turnieju WTA w Indian Wells. To Dominika Cibulkova. Sympatyczna Słowaczka ma 161 cm wzrostu, piękny uśmiech i bardzo lubi prezentować swoje wdzięki w kolorowych magazynach. Jej odważne zdjęcia wywołały duże zamieszanie nie tylko na Słowacji. Zobaczcie galerię zdjęć seksownej Dominiki Cibulkovej.

Filigranowa Dominika Cibulkova, która w zeszłą noc łatwo rozgromiła 6:2, 6:0 Katerinę Siniakovą, potrafi być bardzo niewygodną rywalką, a najlepiej czuje się na twardych kortach, takich na jakich gra się w Indian Wells. Agnieszka Radwańska wygrała 6 z 9 pojedynków ze Słowaczką. Jednak w ostatnich 5 tylko 2 razy była górą. Waleczna Dominika kiedy jest w wysokiej formie, potrafi znaleźć receptę na techniczny tenis Radwańskiej. Jak będzie tym razem? Jeżeli panie wypadną na korcie tak, jak na w odważnych sesjach zdjęciowych, to mecz będzie porywający.

Agnieszka ma za sobą dużo sesji zdjęciowych, największe zamieszanie zrobiły oczywiście odważne zdjęcia krakowianki w wydaniu "ESPN Body Issue". Dla Cibulkovej takie sesje to nic nowego. Kilka lat temu pozowała tak jak ją Bóg stworzył w piśmie "Adam". Teraz furorę robią jej fotki w magazynie "BREAK".

Dominika lubi też robić sobie prywatnie seksowne zdjęcia. Jest bardzo dumna ze swojego krągłego ciała. I trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę świetnie. Jak będzie w starciu z Radwańską. Mecz Polki i Słowaczki zostanie rozegrany w piątek lub w nocy z piątku na sobotę.

A TUTAJ galeria gorących fotek Dominiki

Najnowsze