Magdalena Fręch

i

Autor: Cyfra Sport Magdalena Fręch

Fręch - Schmiedlova O której godzinie gra Magda Fręch mecz dzisiaj Wimbledon Polka zagra wcześniej! KIEDY gra Fręch GODZINA meczu dzisiaj 2. runda 30.06

2022-06-30 15:07

Fręch - Schmiedlova O której godzinie gra Magdalena Fręch mecz dzisiaj Wimbledon KIEDY gra Fręch GODZINA meczu dzisiaj II runda 30.06 Magda Fręch O której mecz dziś? Magdalena Fręch jako ostatnia z pięciu Polek zagra w II rundzie Wimbledonu i ma duże szanse na awans. Rywalką tenisistki z Łodzi będzie Słowaczka Anna Karolina Schmiedlova (nr 84), zawodniczka zdecydowanie w zasięgu Fręch, która w pierwszym meczu zaprezentowała się bardzo dobrze. Wczoraj wieczorem poznaliśmy PLAN GIER i znamy godzinę meczu Fręch - Schmiedlova. Wimbledon KIEDY gra Magda Fręch GODZINA meczu Magdalena Fręch O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj mecz.

Magdalena Fręch już dzisiaj zagra z Anną Karoliną Schmiedlovą w II rundzie Wimbledonu. Początek meczu Fręch - Schmiedlowa ok. godziny 16.30-17.30 polskiego czasu (poniżej dokładniejsze informacje). Mecz Polki miał zacząć się wieczorem, ale jedno ze spotkań, które miało być rozegrane wcześniej na tym korcie, zostało przełożone na inny kort. Polskie tenisistki w komplecie zameldowały się w II rundzie Wimbledonu, zawstydzając panów (Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak), którzy od razu odpadli. Jako ostatnia we wtorkowy wieczór awans wywalczyła Magdalena Fręch (nr 92). Zawodniczka z Łodzi w świetnym stylu pokonała 7:6(4), 6:1 Włoszkę Camilę Giorgi (nr 27). Po raz pierwszy w historii aż pięć Polek awansowało do drugiej rundy Szlema.

Fręch - Schmiedlova O KTÓREJ GODZINIE gra Magdalena Fręch mecz dzisiaj Wimbledon

Rywalką Magdaleny Fręch w I rundzie Wimbledonu była Camila Giorgi, obecnie 27. rakieta świata. 24-latka z Łodzi nie przestraszyła się głośnego nazwiska i od początku starała się grać swoje. Pierwszy set był niezwykle zacięty i zakończył się dopiero po tie-breaku, gdzie więcej zimnej krwi zachowała Polka. W drugiej partii gra Giorgi już kompletnie się posypała. Tylko dwa kraje (USA i Rumunia) mają więcej reprezentantek w II rundzie Wimbledonu. Niestety Katarzyna Kawa, Magda Linette i Maja Chwalińska nie poszły za ciosem. Wszystkie trzy Polki w środę odpadły z rywalizacji. W czwartek o III rundę powalczą Iga Świątek i Magdalena Fręch, która w meczu z Włoszką Camilą Giorgi zaprezentowała to z czego słynie - świetną pracę w defensywie i imponującą solidność. Czy pójdzie za ciosem w meczu ze Słowaczką Schmiedlovą?

Magdalena Fręch O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj Wimbledon 2. runda KIEDY mecz Magdy Fręch

Mecz Magdalena Fręch - Anna Karolina Schmiedlova zostanie rozegrany w czwartek 30 czerwca 2022 r. Początek meczu Fręch - Schmiedlova ok. godziny 16.30-17.30 polskiego czasu. To trzeci mecz od godziny 12 po spotkaniu kobiet Liu - Cornet i pojedynku mężczyzn Sonego - Gaston. Transmisje TV z Wimbledonu na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Dziennikarze Super Expressu po 1. rundzie Wimbledonu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze