Halle PREMIE Ile zarobił Hurkacz? Jakie są nagrody, premie ATP Halle 2022? Wielka kasa dla Hurkacza za finał w Halle

i

Autor: DAVID INDERLIED/DPA VIA AP Halle PREMIE Ile zarobił Hurkacz? Jakie są nagrody, premie ATP Halle 2022? Wielka kasa dla Hurkacza za finał w Halle

Halle PREMIE Ile zarobił Hurkacz? Jakie są nagrody, premie ATP Halle 2022? Wielka kasa dla Hurkacza za finał w Halle

2022-06-19 8:05

Ile zarobił Hubert Hurkacz Halle PREMIE Nagrody pieniężne Jakie są premie w Halle 2022. Hubert Hurkacz kolejny raz osiągnął wartościowy wynik. W turnieju ATP 500 w Halle awansował do wielkiego finału - po raz pierwszy w karierze na kortach trawiastych. W niedzielę powalczy o prestiżowy triumf z liderem światowego rankingu, Daniiłem Miedwiediewem. Polak zapewnił już sobie powrót do czołowej "10" zestawienia ATP przed Wimbledonem. Ile zarobił Hurkacz za finał Halle? Sprawdź jakie są nagrody pieniężne w Halle 2022 PREMIE pieniądze.

Ile zarobił Hurkacz Halle 2022 PREMIE Nagrody pieniężne

Hurkacz przyjechał do Halle po nieudanym występie w Stuttgarcie. W pierwszym tegorocznym turnieju na trawie przegrał już w pierwszym spotkaniu z Martonem Fucsovicsem. Wówczas stracił szansę na hitowy pojedynek z Nickiem Kyrgiosem, jednak po kilku dniach kibice doczekali się tego meczu. W Halle najlepszy polski tenisista wszedł na najwyższy poziom i w półfinale spotkał się z australijskim gwiazdorem. Po niezwykle zaciętym spotkaniu "Hubi" pokonał Kyrgiosa 4:6, 7:6, 7:6 i awansował do finału turnieju. Dzięki temu zapewnił sobie powrót do "10" rankingu ATP i zarobił pokaźną sumę. Ile zarobił Hurkacz w Halle? Poniżej lista premii.

Hubert Hurkacz w finale turnieju ATP w Halle! Polak po emocjonującym spotkaniu wyszarpał zwycięstwo

ATP Halle PREMIE Nagrody pieniądze 2022

W drodze do finału z Miedwiediewem Hurkacz pokonał kolejno: Maxime'a Cressy'ego, Ugo Humberta, dobrego kolegę oraz 9. tenisistę świata Felixa Augera-Aliassime i Nicka Kyrgiosa. Tak udany występ zasługuje na solidną wypłatę, dzięki czemu wrocławianin przebije już kwotę zarobionych 7 milionów dolarów w karierze. Po awansie do finału może pochwalić się zarobkami o wysokości 7 122 185 USD, a w razie wygranej ta kwota wzrośnie do 7 320 165 USD. Poniżej lista płac za turniej ATP w Halle:

Hubert Hurkacz zaskoczył wszystkich. Ujawnił specjalną taktykę z zegarem [WIDEO]

  • I runda - 17 877 USD
  • II runda - 33 515 
  • Ćwierćfinał - 62 794
  • Półfinał - 122 898
  • Finał - 230 599
  • Zwycięstwo - 428 579
Pierwszy trener Igi Świątek - Artur Szostaczko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze