Autor: AP Hurkacz - Djoković RELACJA NA ŻYWO WYNIK Polak wygrał pierwszego seta! Półfinał ATP Paryż Hurkacz - Djoković NA ŻYWO

Hubert Hurkacz był dwie piłki od zwycięstwa! Novak Djoković po HORRORZE ograł Polaka i zagra w finale turnieju w Paryżu

2021-11-06 16:34

Hurkacz - Djoković NA ŻYWO WYNIK LIVE Półfinał ATP Paryż Pewny już awansu do ATP Finals Hubert Hurkacz mógł dokonać kolejnej wielkiej rzeczy. Polak był dwie piłki od zwycięstwa nad Novakiem Djokoviciem w półfinale turnieju ATP w Paryżu. Wszystko rozstrzygnęło się w dramatycznym tie-breaku na koniec trzeciego seta. Niestety Hurkacz w kluczowym momencie popełnił błędy. Po pięknej i dramatycznej walce to Djoković cieszył się ze zwycięstwa 3:6, 6:0, 7:6(5). Poniżej nasza relacja na żywo, wynik meczu Hurkacz - Djoković w półfinale turnieju ATP Paryż.

Hurkacz - Djoković RELACJA NA ŻYWO Półfinał ATP Paryż Hurkacz NA ŻYWO dzisiaj 6.11

Hubert Hurkacz i Novak Djoković dzisiaj ok. godziny 14 powalczą w półfinale turnieju ATP w Paryżu. Hurkacz zagra z Djokoviciem pewny już awansu do ATP Finals, które zostaną rozgrywane w dniach 14-21 listopada w Turynie. - To spełnienie dziecięcych marzeń - powiedział wzruszony Polak, który kwalifikację zapewnił sobie po zwycięstwie (6:2, 6:7, 7:5) nad Australijczykiem Jamesem Duckworthem (nr 55) w 1/4 finału. - Oglądałem finały ATP jako młody chłopak i to było bardzo inspirujące. Potem grałem w finałach Next Gen, więc pomyślałem wtedy, że może pewnego dnia dotrę do głównych finałów. Dzisiaj te marzenia się spełniły - dodał Hurkacz.

Hurkacz - Djoković NA ŻYWO RELACJA LIVE Półfinał ATP Paryż Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Kto wygra mecz Hurkacz - Djoković?

Hurkacz - Djoković NA ŻYWO WYNIK meczu ONLINE RELACJA LIVE z półfinału w Paryżu

Hubert Hurkacz i Novak Djoković zagrają ze sobą po raz trzeci. Dwukrotnie zmierzyli się w 2019 roku w paryskim French Open i na trawiastych kortach Wimbledonu. W obu przypadkach górą był Djoković. Serb w Paryżu wrócił do gry po dłuższej przerwie. Po porażce z Daniiłem Miedwiediewem w finale US Open sersbki lider rankingu postanowił odpocząć. - Nie było mnie w tourze przez dwa miesiące, a ostatnim meczem o stawkę był finał US Open. Brak mi meczowego rytmu - powiedział Djoković, który jednak w Paryżu radzi sobie znakomicie. W ćwierćfinale pokonał 6:4, 6:3 Amerykanina Taylora Fritza.

Hurkacz - Djoković WYNIK NA ŻYWO Półfinał ATP Paryż RELACJA LIVE ONLINE 6.11

Mecz Hubert Hurkacz - Novak Djoković w 1/2 finału turnieju ATP w Paryżu zostanie rozegrany w sobotę 6 listopada 2021 r. Początek meczu Hurkacz - Djoković o godzinie 14.