Hurkacz - Isner O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Cincinnati Jest PLAN GIER, wiemy KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu dzisiaj 17.08

i

Autor: AP Hurkacz - Isner O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Cincinnati Jest PLAN GIER, wiemy KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu dzisiaj 17.08

ATP Cicninnati

Hurkacz - Isner O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Cincinnati Znamy PLAN GIER, sprawdź KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu dzisiaj 17.08

2022-08-17 7:39

Hubert Hurkacz - John Isner O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Cincinnati KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu dzisiaj. Hubert Hurkacz już dzisiaj zacznie walkę w turnieju ATP w Cincinnati, a jego rywalem będzie mierzący 208 cm amerykański olbrzym John Isner (nr 50). Jest PLAN GIER na dzisiaj i znamy godzinę meczu Hurkacz - Isner. Poniżej informacje. Hurkacz po znakomitym występie w Montrealu, gdzie doszedł do finału, nie ma czasu na odpoczynek. Z Isnerem zna się doskonale, bo tworzyli z powodzeniem parę deblową. Hurkacz KIEDY gra ATP Cincinnati Hurkacz GODZINA meczu O której gra Hurkacz mecz dzisiaj.

Hubert Hurkacz już dzisiaj zacznie walkę w turnieju ATP w Cincinnati. Tenisista z Wrocławia rozpocznie od II rundy, a jego przeciwnikiem będzie John Isner (nr 50). Mierzący 208 cm amerykański olbrzym w zaciętym boju w I rundzie pokonał 7:6, 3:6, 7:6 Francuza Benjamina Bonziego. Hurkacz i Isner grali ze sobą dwa razy i oba te mecze wygrał tenisista z USA - najpierw w Waszyngtonie w 2019 r. (6:4, 6:4), a potem właśnie w Cincinnati w 2020 r. (7:6, 6:4). Jest PLAN GIER na dzisiaj. Początek meczu Hurkacz - Isner ok. godziny 18.30-19.00 polskiego czasu (poniżej szczegółowe informacje)

Hurkacz - Isner O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Cincinnati KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz i John Isner dzisiaj zagrają przeciwko sobie singla, a dzień wcześniej grali po tej samej stronie siatki w deblu. Polak i Amerykanin przegrali 4:6 6:7(0) z Kevinem Krawietzem i Andreasem Miesem w I rundzie turnieju debla w Cincinnati. Hurkacz kilka dni temu był o krok od kolejnego spektakularnego triumfu. Natchniony Polak doszedł do finału turnieju ATP w Montrealu, w którym przegrał niestety 6:3, 3:6, 3:6 z Hiszpanem Pablem Carreno-Bustą. W Kanadzie zarobił 499 tys. dol., czyli ok. 2,3 mln zł. To pierwsza porażka Hurkacza w finale po pięciu kolejnych zwycięskich meczach o tytuł (w Winston-Salem, Miami, Delray Beach, Metz i ostatnio w Halle). W rankingu umocnił się na 10. miejscu. – To był pracowity, ale znakomity tydzień. Rozegrałem wiele meczów, ale pod względem fizycznym czułem się naprawdę dobrze. Dawałem z siebie wszystko i jestem zadowolony – powiedział Polak, który świetnie zaprezentował się również w deblu (półfinał w parze z Janem Zielińskim).

KIEDY gra Hurkacz ATP Cincinnati Hurkacz O której godzinie gra mecz dzisiaj

Hubert Hurkacz i John Isner doskonale się znają i bardzo się lubią. Polak i Amerykanin tworzyli parę deblową i odnosili razem sukcesy. Największy atut ogromnego Isnera to oczywiście potężny serwis. Amerykanin w każdym meczu posyła mnóstwo asów. Mecz Hurkacz - Isner pewnie będzie zatem zaciętym spotkaniem, a każde przełamanie serwisu rywala będzie niezwykle cenne. Wrocławianin przystępuje do rywalizacji w turnieju w Cincinnati po bardzo dobrym występie w Montrealu, gdzie przegrał dopiero w finale (6:3, 3:6, 3:6 z Hiszpanem Pablo Careno Bustą).

Hurkacz - Isner GODZINA meczu ATP Cincinnati O której gra Hurkacz dzisiaj

Mecz Hubert Hurkacz - John Isner w II rundzie turnieju ATP w Cincinnati zostanie rozegrany prawdopodobnie w środę 17 sierpnia 2022 r. Początek meczu Hurkacz - Isner ok. godziny 18.30 polskiego czasu (drugi mecz o godz. 17 po spotkaniu Auger-Aliassime - De Minaur). Transmisja TV na Polsacie Sport lub innych sportowych kanałach Polsatu.

Mariusz Fyrstenberg: Hurkacz urósł o dwa metry. Każdą minutę dnia myśli o tenisie [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze