Autor: AP Hurkacz - Shapovalov O której godzinie gra Hurkacz jutro 3. runda Australian Open Jest PLAN GIER, wiemy KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz AO 2023 III runda

Australian Open 2023

Morderczy bój Huberta Hurkacza z Shapovalovem! Polak awansował do 4. rundy Australian Open, brawo!

2023-01-20 12:55

Hurkacz - Shapovalov RELACJA. Co to był za mecz! Hubert Hurkacz miał już dwa sety na swoim koncie, ale wtedy Shapovalov wrzucił kolejny bieg i błyskawicznie wygrał trzecią partię. W czwartej takiej przewagi już nie było, ale i tak Kanadyjczyk wygrał tę partię, więc o wszystkim decydował piąty set. Hurkacz tym razem utrzymał wszystkie swoje serwisy i do pokonania rywala wystarczyło mu jedno przełamanie. Poniżej znajdziecie zapis relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov. Australian Open Hurkacz - Shapovalov WYNIK.

Hubert Hurkacz stracił dużo sił w meczu z Lorenzo Sonego, ale zapewniał, że jest dobrze przygotowany do sezonu. - To był to mecz rozgrywany falami, zdawałem sobie sprawę, że trzeba zagrać na wysokim poziomie żeby walczyć z Lorenzo - powiedział Hubi w rozmowie z Eurosportem. - Przygotowanie od końcówki listopada kontynuowane przez cały grudzień zaowocowały. Czuję się pełen energii, chociaż jest już bardzo późno - żartował Hurkacz. Za awans do III rundy zarobił już ok. 683 tys. zł (227 925 dol. australijskich). W 3. rundzie Australian Open zameldowała się też Magda Linette po zwycięstwie 3:6, 6:3, 6:4 nad Estonką Anett Kontaveit.

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się

Pytanie 1 z 14
Kim jest ta tenisistka?
Iga Świątek

Paulo Bento trenerem Biało-Czerwonych? Kim jest "pożeracz pucharów"? Co zmieni w grze Polaków?

Posłuchaj i poznaj bliżej prawdopodobnego selekcjonera polskiej kadry!