Hubert Hurkacz KIEDY gra Australian Open 4. runda Hurkacz - Korda O której gra Hurkacz Jest PLAN GIER, Polak jutro zagra nad ranem!

i

Autor: AP Hubert Hurkacz KIEDY gra Australian Open 4. runda Hurkacz - Korda O której gra Hurkacz Jest PLAN GIER, Polak jutro zagra nad ranem!

Australian Open 2023

Hubert Hurkacz KIEDY gra Australian Open 4. runda Hurkacz - Korda O której gra Hurkacz Jest PLAN GIER, Polak jutro zagra nad ranem!

2023-01-21 7:33

KIEDY gra Hurkacz 4. runda Australian Open Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz w 4. rundzie AO 2023. Hubert Hurkacz w 4. rundzie Australian Open zagra w niedziele, a jego rywalem będzie Amerykanin Sebastian Korda. Jest już PLAN GIER na jutro. Polak jest od krok od ćwierćfinału w Melbourne, gdzie do tej pory odpadał szybko i w kiepskim stylu. Teraz wreszcie wykorzystuje swój ogromny potencjał. W AO 2023 Hurkacz zarobił już milion złotych. Sprawdź, kiedy gra Hurkacz w 4. rundzie Australian Open i o której gra Hurkacz kolejny mecz.

Spis treści

Hubert Hurkacz w 4. rundzie Australian Open zagra w niedzielę, a jego rywalem będzie młody Amerykanin Sebastian Korda (nr 31 ATP). Poznaliśmy już PLAN GIER na niedzielę. Mecz Hurkacz - Korda zacznie się ok. godziny 4.00-5.00 rano polskiego czasu na Rod Laver Arena, po zakończeniu meczu Igi Świątek z Jeleną Rybakiną. Znów zatem trzeba zarwać noc, żeby kibicować polskim gwiazdom z tenisowych kortów. Poniżej więcej informacji.

Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz 4. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz awansował do 4. rundy Australian open po zwycięstwie nad Denisem Shapovalovem. Polak wcześniej pokonywał tego Kanadyjczyka i teraz też pokazał, że ma na niego patent. Wygrał po szalonym meczu, w którym było mnóstwo przełamań i zwariowanych zwrotów akcji. Hurkacz do tej pory szybko odpadał z Australian Open. Teraz jest w 4. rundzie, za co zarobił już okrągły milion złotych. Jego kolejnym rywalem będzie Amerykanin Sebastian Korda, który wygrał z Daniiłem Miedwiediewem 7:6 (7), 6:3, 7:6(4)

KIEDY gra Hurkacz 4. runda Australian Open Hurkacz - Korda O której mecz

Sebastian Korda, rywal Huberta Hurkacza w 4. rundzie Australian Open, to ogromny talent, a w tym turnieju spisuje się rewelacyjnie. Jest synem Czecha Petra Kordy, byłego znakomitego tenisisty, mistrza Australian Open 1998. Ma wielki potencjał, a trenował m.in. pod okiem dwóch słynnych legend - Andre Agassiego i Steffi Graf. Od dawna wróży mu się wielką karierę i bardzo szybko się rozwija.Hurkacz i Korda zagrają ze sobą po raz drugi. Poprzednio walczyli w finale turnieju ATP w Delray Beach na Florydzie w 2021 r. Hurkacz wygrał wtedy 6:3, 6:3.

Super Tenis (20.01)

Hurkacz KIEDY gra 4. runda Australian Open O której gra Hurkacz kolejny mecz

Hubert Hurkacz awansował do 4. rundy Australian Open, mimo, że stracił dużo sił w meczu z Lorenzo Sonego, w poprzedniej rundzie. Po tym spotkaniu zapewniał jednak, że jest doskonale przygotowany do sezonu. - Przygotowanie od końcówki listopada kontynuowane przez cały grudzień zaowocowały. Czuję się pełen energii. Upały też mi nie przeszkadzają, a nawet lubię jak jest ciepło. Poza tym dużo czasu spędzam na Florydzie - powiedział Hubert Hurkacz.

Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz w 4. rundzie Australian Open KIEDY gra Hurkacz

Mecz Hubert Hurkacz - Sebastian Korda w 4. rundzie Australian Open zostanie rozegrany w niedzielę 22 stycznia 2023. Początek meczu godzinę Hurkacz - Korda ok. godziny 4.00-5.00 rano polskiego czasu na Rod Laver Arena, po zakończeniu meczu Igi Świątek z Jeleną Rybakiną. Transmisja TV z Australian Open 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Najnowsze