Świątek - Radwańska O której godzinie mecz dzisiaj Kraków 23.07 Tenis O której mecz Świątek - Radwańska GODZINA meczu dzisiaj

i

Autor: Marcin Wziontek Świątek - Radwańska O której godzinie mecz dzisiaj Kraków 23.07 Tenis O której mecz Świątek - Radwańska GODZINA meczu dzisiaj

Tenisowe święto

Świątek - Radwańska O której godzinie mecz dzisiaj Kraków 23.07 Tenis O której mecz Świątek - Radwańska GODZINA meczu dzisiaj

2022-07-23 8:53

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska O której godzinie mecz Świątek - Radwańska dzisiaj KIEDY mecz Świątek - Radwańska w Krakowie dzisiaj 23 lipca O której gra Iga Świątek z Radwańską mecz dzisiaj. Iga Świątek i Agnieszka Radwańska już dzisiaj rozegrają pokazowy mecz w TAURON Arenie Kraków. Dla kibiców obu Polek to wspaniała rzecz, tym bardziej, że całkowity dochód z charytatywnej imprezy zostanie przekazany na wsparcie dla dzieci i nastolatków dotkniętych wojną na Ukrainie. Poniżej dowiesz się o której godzinie mecz Świątek - Radwańska dzisiaj w Krakowie.

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska już dzisiaj rozegrają pokazowy mecz w TAURON Arenie Kraków, a całkowity dochód z charytatywnej imprezy zostanie przekazany na wsparcie dla dzieci i nastolatków dotkniętych wojną na Ukrainie. - Szykuje się przednia zabawa - mówi Iga Świątek. To wyjątkowe dla kibiców obu tenisowych gwiazd wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a Świątek i Radwańska postarały się podkręcić emocje jeszcze bardziej, dzieląc się z kibicami zdjęciami i materiałami wideo ze wspólnego treningu w Warszawie. - Rozegramy pokazowy mecz miksta, a my z Agnieszką też jeden set singla. Oba mecze będzie sędziowała Elina Svitolina, a gościem specjalnym reprezentującym Ukrainę będzie także były piłkarz Andrij Szewczenko – zdradziła Iga Świątek.

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska O KTÓREJ GODZINIE mecz dzisiaj w Krakowie?

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska rozegrają razem mecz miksta i jednego seta singla. Pojedynek dwóch królowych polskiego tenisa wywołuje ogromne emocje.- Iga zadzwoniła do mnie po Stuttgarcie, wtedy był pierwszy zarys pomysłu. Miałam więc dwa miesiące, żeby coś więcej zrobić - zdradziła Agnieszka Radwańska cytowana przez sport.pl. - Myślę, że fani tenisa w Polsce na to czekają. Pewnie inaczej by było, gdybyśmy obie były wciąż w tourze, a wiele osób nie do końca pamięta, że już nie trenuję normalnie. Zobaczymy, na ile podczas tego meczu pozwoli mi zdrowie. Co do tego, jak będzie wyglądał ten mecz z Igą, to muszę sobie jeszcze z nią porozmawiać - zażartowała Radwańska, która teraz w czasie wspólnego treningu z Igą miała okazję omówić szczegóły. - Wiadomo, że to nie będzie takie granie całkiem na poważnie, ale postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej strony jest mała niepewność - dodała Radwańska. Pod zdjęciem ze wspólnego zdjęcia Igi i Isi natychmiast pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy. "Dwie rakiety!, "Polskie królowe!", "Jak miło widzieć was razem" - piszą kibice. Poniżej ZDJĘCIA ze wspólnego treningu Świątek i Radwańskiej, w którym wziął udział ich trener Tomasz Wiktorowski.

Świątek - Radwańska KIEDY mecz w Krakowie? O której godzinie grają Świątek i Radwańska

Iga Świątek zanim wznowi rywalizację w cyklu WTA, weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu. Liderka rankingu już 23 lipca rozegra w Krakowie pokazowy mecz - Iga Świątek kontra Agnieszka Radwańska a wszystko w szczytnym celu. - Zgodziłam się od razu, aczkolwiek potem pomyślałam "w co ja się wpakowałam najlepszego?". Żartuję, że jestem chyba najodważniejszą dziewczyną w Polsce - śmiała się Agnieszka Radwańska w rozmowie z polskimi mediami w czasie jej występu w Wimbledonie (turniej legend). - Mam nadzieję, że Iga nie będzie grała na serio - żartowała Radwańska. Była wiceliderka rankingu WTA podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem z Igą Świątek. Panie trenowały razem w Warszawie. "Gotowe na Kraków! Kto z Was będzie w sobotę?" - napisała Radwańska. - Troszkę mnie ten trening uspokoił, ale trochę też zaniepokoił – przyznała potem. – Zaniepokoił pod tym względem, że jednak moja kondycja już nie jest taka jak kiedyś. Mam teraz kilka dni, żeby w ogóle dojść do siebie. Teraz już wyłącznie regeneracja, na kort już nie wchodzę. Zagram na świeżości – dodała ze śmiechem Radwańska. – Nie da się ukryć, że Iga jest bardzo wymagającą rywalką. Ale bardzo fajnie było razem pograć, bo od tej strony w ogóle się nie znałyśmy. Fajne doświadczenie, które ułatwi nam sobotni mecz – dodała Radwańska.

KIEDY mecz Świątek - Radwańska O KTÓREJ GODZINIE mecz w Krakowie 23.07

„Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy” to unikatowe w skali całego świata charytatywne wydarzenie sportowe – w tym samym czasie na korcie będzie można zobaczyć najlepszych tenisistów z Polski i Ukrainy. Zmierzą się, by poprzez siłę sportu zbierać środki na pomoc Ukrainkom i Ukraińcom w czasie wciąż trwającej wojny. Najlepsza tenisistka świata, Iga Świątek, rozegra jeden set singla z Agnieszką Radwańską. W pokazowym meczu miksta zmierzą się dwa duety: ukraiński tenisista Serhij Stachowski i Agnieszka Radwańska oraz Iga Świątek i doskonale rokujący polski junior Martyn Pawelski.

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 12.00 niespodzianką artystyczną, którą Iga Świątek i jej zespół wraz z Event-Factory (organizatorzy meczu) przygotowali dla wszystkich, którzy zdecydowali się kupić bilety. Następnym punktem imprezy będzie mecz miksta Świątek/Martyn Pawelski - Agnieszka Radwańska/Serhij Stachowski. W TAURON Arenie Kraków pojawią się też ukraińskie gwiazdy sportu - Elina Switolina i Andrij Szewczenko. Do tego Świątek i Radwańska rozegrają pokazowego seta! Transmisja TV na antenie TVP 1 i TVP Sport.

Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze