Iga Świątek, Tomasz Wiktorowski, Agnieszka Radwańska

i

Autor: Twitter Iga Świątek, Tomasz Wiktorowski, Agnieszka Radwańska

Iga i Isia szykują się na bitwę

Tomasz Wiktorowski przytulił 183 mln złotych! Wyjątkowe ZDJĘCIE z Igą Świątek i Agnieszką Radwańską

2022-07-19 14:53

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska szykują się do pokazowego meczu w Krakowie, a ich kibice odliczają już dni dzielące ich od pojedynku dwóch królowych polskiego tenisa. - Myślę, że będzie przednia zabawa - stwierdziła Iga Świątek, dzieląc się z kibicami wideo ze wspólnego treningu z Agnieszką Radwańską. A wszystko pod czujnym okiem Tomasza Wiktorowskiego, trenera obu gwiazd. Zobaczcie wyjątkowe ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska i Iga Świątek rozegrają pokazowy mecz w TAURON Arenie Kraków, a całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na wsparcie dla dzieci i nastolatków dotkniętych wojną na Ukrainie. - Zgodziłam się od razu, ale potem pomyślałam "w co ja się wpakowałam?" - żartowała Agnieszka Radwańska. - Jestem chyba najodważniejszą dziewczyną w Polsce. Mam nadzieję, że Iga nie będzie grała na serio. Zobaczymy, na ile podczas tego meczu pozwoli mi zdrowie. A co do tego, jak będzie wyglądał ten mecz z Igą, to muszę sobie jeszcze z nią porozmawiać - śmiała się Radwańska, która teraz w czasie wspólnego treningu z Igą Świątek miała okazję omówić szczegóły. Poniżej ZDJĘCIA ze wspólnego treningu Agnieszki Radwańskiej i Igi Światek pod czujnym okiem trenera Tomasza Wiktorowskiego.

Agnieszka Radwańska skomentowała porażkę Igi Świątek! Zaskakująca teoria, odważne słowa!

Tomasz Wiktorowski przytulił Igę Świątek i Agnieszkę Radwańską

Wspólny trening Igi Świątek i Agnieszki Radwańskiej obserwował oczywiście Tomasz Wiktorowski. Trener obu tenisowych gwiazd zrobił też sobie pamiątkowe zdjęcie, przytulając dwie podopieczne, które w sumie z turniejowych premii uzbierały aż 183 mln złotych! Szybko powiększający się dorobek Igi Świątek to obecnie 11,4 mln dol. (53,5 mln zł). Agnieszka Radwańska w trakcie zakończonej w 2018 r. kariery zarobiła 27,7 mln dol. (129,5 mln zł).

Rywalka Igi Świątek jest lesbijką. Daria Kasatkina pokazała ZDJĘCIA z dziewczyną!

Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze