Iga Świątek i Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram Iga Świątek i Agnieszka Radwańska

Wyjątkowa fotka tenisowych gwiazd

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska zrobiły to RAZEM po raz pierwszy! ZDJĘCIE wywołało euforię wśród kibiców!

2022-07-18 20:03

Agnieszka Radwańska i Iga Świątek już w najbliższą sobotę rozegrają pokazowy mecz w TAURON Arenie Kraków, a całkowity dochód z charytatywnej imprezy zostanie przekazany na wsparcie dla dzieci i nastolatków dotkniętych wojną na Ukrainie. To wyjątkowe dla kibiców obu tenisowych gwiazd wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a Isia i Iga postarały się podkręcić emocje jeszcze bardziej. Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem z liderką rankingu WTA. Wśród kibiców wybuchła euforia!

Iga Świątek zanim wznowi rywalizację w cyklu WTA, weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu. Liderka rankingu już 23 lipca rozegra w Krakowie pokazowy mecz - Iga Świątek kontra Agnieszka Radwańska a wszystko w szczytnym celu! - Rozegramy pokazowy mecz miksta, a my z Agnieszką też jeden set singla. Oba mecze będzie sędziowała Elina Svitolina, a gościem specjalnym reprezentującym Ukrainę będzie także były piłkarz Andrij Szewczenko – zdradziła Iga Świątek. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dzieciom i nastolatkom dotkniętym wojną.

Wspaniały gest Igi Świątek! Nie zapomniała o trenerze w ważnym dniu, zrobiła to publicznie

- Zgodziłam się od razu, aczkolwiek potem pomyślałam "w co ja się wpakowałam najlepszego?". Żartuję, że jestem chyba najodważniejszą dziewczyną w Polsce - śmiała się Agnieszka Radwańska w rozmowie z polskimi mediami w czasie jej występu w Wimbledonie (turniej legend). - Mam nadzieję, że Iga nie będzie grała na serio - żartowała Radwańska. Była wiceliderka rankingu WTA właśnie podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem z Igą Świątek. Panie trenowały razem w Warszawie. "Gotowe na Kraków! Kto z Was będzie w sobotę?" - napisała Isia, dodając wymowny hashtag #pierwszywspólnytrening. To zdjęcie pod galerią zdjęć ze spotkania Radwańskiej i Świątek w Radomiu.

Przyjaciółka Igi Świątek jednak nie przyleci do Warszawy! Wszystko przez wirusa, przykra wiadomość zasmuci fanów

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska trenowały razem

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska rozegrają razem mecz miksta i jednego seta singla. Pojedynek dwóch królowych polskiego tenisa wywołuje ogromne emocje.- Iga zadzwoniła do mnie po Stuttgarcie, wtedy był pierwszy zarys pomysłu. Miałam więc dwa miesiące, żeby coś więcej zrobić - zdradziła Agnieszka Radwańska cytowana przez sport.pl. - Myślę, że fani tenisa w Polsce na to czekają. Pewnie inaczej by było, gdybyśmy obie były wciąż w tourze, a wiele osób nie do końca pamięta, że już nie trenuję normalnie. Zobaczymy, na ile podczas tego meczu pozwoli mi zdrowie. Co do tego, jak będzie wyglądał ten mecz z Igą, to muszę sobie jeszcze z nią porozmawiać - zażartowała Radwańska, która teraz w czasie wspólnego treningu z Igą miała okazję omówić szczegóły. - Wiadomo, że to nie będzie takie granie całkiem na poważnie, ale postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej strony jest mała niepewność - dodała Radwańska. Pod zdjęciem ze wspólnego zdjęcia Igi i Isi natychmiast pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy. "Dwie rakiety!, "Polskie królowe!", "Jak miło widzieć was razem" - piszą kibice.

Agnieszka Radwańska skomentowała porażkę Igi Świątek! Zaskakująca teoria, odważne słowa!

Dziennikarze Super Expressu po porażce Igi Świątek w 3. rundzie Wimbledonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze