Iga Świątek KIEDY gra w Dubaju Z KIM gra Iga Świątek WTA Dubaj DRABINKA TERMINARZ

2021-03-07 7:59 CH
Iga Świątek KIEDY gra w Dubaju Z KIM gra Iga Świątek WTA Dubaj DRABINKA TERMINARZ
Autor: Hamish Blair/AP Iga Świątek KIEDY gra w Dubaju Z KIM gra Iga Świątek WTA Dubaj DRABINKA TERMINARZ

Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz w Dubaju Z KIM GRA Iga Świątek WTA Dubaj DRABINKA LOSOWANIE TERMINARZ WTA Dubaj Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra w Dubaju. Iga Świątek wraca do gry! Rewelacyjna polska tenisistka zaczyna walkę w turnieju WTA w Dubaju. Poznaliśmy już turniejową drabinkę. Wiadomo już, kiedy gra Iga Świątek. Nasza mistrzyni zacznie od II rundy. Po wygraniu turnieju w Adelajdzie Iga Świątek spędziła w Dubaju tydzień, spokojnie trenując, odpoczywając i szykując się na kolejne wyzwanie. Z turnieju WTA w Dubaju wycofało się kilka mocnych tenisistek, co zwiększa oczywiście szanse Igi na kolejny sukces. Iga Świątek Z KIM gra w Dubaju Iga Świątek DRABINKA WTA Dubaj TERMINARZ KIEDY gra Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra.

Iga Świątek KIEDY gra WTA Dubaj DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek TERMINARZ

Iga Świątek wraca do gry! Polska tenisistka powalczy teraz w turnieju WTA w Dubaju. Rozlosowano już drabinkę. Z KIM i KIEDY gra Iga Świątek? Polka zacznie od II rundy i powalczy w niej z Japonką Misaki Doi (nr 77 WTA). Iga Świątek zaraz po triumfie w australijskim turnieju przeniosła się wraz z członkami jej zespołu do Dubaju, gdzie spędziła cały tydzień, przygotowując się do kolejnego turnieju. Mocno obsadzony turnieju WTA w Dubaju rozpocznie się 7 marca. Naszej młodej tenisistce, która w ranking WTA zajmuje już 15. miejsce (najwyżej w karierze), na pewno przydał się odpoczynek. Przed turniejem w Dubaju wycofała się z zawodów w Katarze. - Taką decyzję podjęliśmy już po ćwierćfinale - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" trener Piotr Sierzputowski, szkoleniowiec Igi Świątek. - Gdybyśmy po finale od razu pojechali na lotnisko, to zdążylibyśmy na samolot do Kataru. Jednak decydujący wpływ miała różnica 7,5 godz. w porównaniu do Adelajdy. Do tego dochodziło 14 godz. w samolocie. Było zbyt duże ryzyko odniesienia kontuzji - dodał. Poniżej drabinka WTA Dubaj.

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra WTA Dubaj TERMINARZ DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek

Iga Świątek występ w turnieju WTA w Dubaju zacznie od II rundy. Zagra w niej z Japonką Misaki Doi. Ten mecz zostanie rozegrany we wtorek 9 marca 2021. Początek meczu Świątek - Doi ok. godziny 14-15 polskiego czasu (czwarty mecz od godz. 9). Transmisje tv na żywo z turnieju WTA w Dubaju na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek PLANY STARTOWE TERMINARZ

7 marca - Dubaj

23 marca - Miami

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze