KIEDY gra Iga Świątek Dubaj O której godzinie gra Iga Świątek kolejny mecz w Dubaju? Czy gra mecz dzisiaj 21.12.2022?

i

Autor: AP KIEDY gra Iga Świątek Dubaj O której godzinie gra Iga Świątek kolejny mecz w Dubaju? Czy gra mecz dzisiaj 21.12.2022?

Kiedy gra Iga Świątek

KIEDY gra Iga Świątek Dubaj O której godzinie gra Iga Świątek kolejny mecz w Dubaju? Czy gra mecz dzisiaj 21.12.2022 środa

2022-12-21 8:43

KIEDY gra Iga Świątek Dubaj O której godzinie gra Iga Świątek w Dubaju World Tennis League. Iga Świątek czeka na kolejny mecz w rozgrywkach pokazowych Światowej Ligi Tenisa w Dubaju, ale... wciąż nie wiadomo z kim zagra. Polka zaczęła od pewnego zwycięstwa i gry na naprawdę wysokim poziomie. - Cieszę się, że zagrałam takie solidne spotkania - stwierdziła. Iga Świątek kolejny mecz miała zagrać z doświadczoną Anett Kontaveit, ale Estonka rozchorowała się. Zastąpi ją pewnie Jelena Rybakina lub Anastazja Pawliuczenkowa. Sprawdź, kiedy gra Iga Świątek kolejny mecz w Dubaju WTL Iga Świątek o której gra kolejny mecz?

Iga Świątek walczy w pokazowych rozgrywkach World Tennis League. To drużynowy turniej pokazowy z gwiazdorską obsadą, grają w nim kobiety i mężczyźni. Iga Świątek we wtorek pokonała 6:3, 6:4 Francuzkę Caroline Garcię (nr 4 WTA) i - co najważniejsze - zaprezentowała się bardzo dobrze, pokazując, że jest wysokiej formie. Dla Igi Świątek występ w Dubaju to ważny sprawdzian w czasie przygotowań do nowego sezonu.

Iga Świątek KIEDY gra Dubaj O której godzinie gra Iga Świątek w Dubaju

Iga Świątek kolejne mecze w Dubaju miała zagrać z Anett Kontaveit i Aryną Sabalenką. Jednak występ Estonki od początku był wątpliwy. Kontaveit zmaga się z chorobą i wycofała się z rywalizacji. Zastąpi ją pewnie Jelena Rybakina, która jest w tym samym zespole lub Anastazja Pawiuczenkowa, która dołączyła do tej drużyny. - Prawdę mówiąc, wyniki nie są tutaj najważniejsze - powiedziała Polka. - Skupiam się na innych rzeczach w meczach, nad zmianami w mojej taktyce lub po prostu wdrażam to, nad czym pracowałem poza sezonem. Przeważnie jest to zabawa i nauka, więc cieszę się, że rozegrałem tak solidny mecz - dodała Iga Świątek po meczu z Caroline Garcią.

Z KIM gra Iga Świątek O której godzinie gra kolejny mecz Dubaj

Nad czym Iga Świątek głównie pracuje na treningach w Dubaju? - To tajemnica! - zaśmiała się Polka, ale potem dodała: - Zawsze jest coś do poprawy. Mam 21 lat, więc myślę, że mogę robić wiele rzeczy lepiej, ale ostatnio dużo pracowaliśmy nad moimi wolejami. Przed turniejem trenowałam grę przy siatce z Rohanem Boppaną, więc to jego wina, że popsułam tego woleja w czasie meczu - zażartowała liderka rankingu. - Cieszę się, że mogę wykorzystać doświadczenie tak wybitnego zawodnika i dużo się od niego nauczyć - stwierdziła Iga. - Zawsze jest coś do poprawy. Mam 21 lat, więc myślę, że mogę robić wiele rzeczy lepiej, ale szczególnie pracuję teraz nad wolejami, pracowaliśmy nad moją grą przy siatce - zdradziła Iga Świątek.

KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz Dubaj O której gra Iga Świątek

Iga Świątek kolejny mecz w World Tennis League w Dubaju miała zagrać z Estonką Anett Kontaveit, ale powalczy z  Jeleną Rybakiną lub Anastazją Pawliuczenkową. Fani Polki muszą uzbroić się w cierpliwość. Mecz Igi Świątek zaplanowano na czwartek 22 grudnia 2022. Początek meczu Igi Świątek ok. godziny 16.30 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 15). Transmisja tv na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?

Iga Świątek gra w Dubaju. Kolejna wpadka z polskim hymnem. 

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "MEKAMBE, co z HYMNEM na skokach, ŚWIĄTEK WRACA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze