Iga Świątek

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE Iga Świątek

tak spędza wakacje

Iga Świątek wskoczyła w strój kąpielowy i pochwaliła się fotkami z wakacji! Tak bawi się po Wimbledonie

2023-07-18 22:06

Pomimo tego, że Iga Świątek nie zakończyła tegorocznego Wimbledonu tak, jakby sobie tego życzyła i zakończyła swój udział w turnieju już na etapie ćwierćfinału, wciąż najlepsza rakieta na świecie cieszy się wakacjami, jakie ma okazję spędzać na greckiej Krecie. Polska tenisistka postanowiła pochwalić się, jak mija jej urlop i pokazała serię zdjęć wakacji.

Kiedy tylko Iga Świątek wychodzi na kort przed kolejnymi meczami, tłumy wiernych fanów z zapartym tchem śledzą tego, jak poradzi sobie wciąż najlepsza tenisistka rankingu WTA. Pochodząca z Raszyna 22-latka dostarczyła masy emocji również podczas zakończonego niedawno Wimbledonu, jednak zakończyła swój udział w turnieju o wiele szybciej, niż chciałby tego ona, jak i jej fani, przegrywając z Eliną Svitoliną w ćwierćfinale 5:7, 7:5(5), 2:6. Po rywalizacji na angielskich kortach. Świątek postanowiła odpocząć na drugim końcu Europy. 

Tak Iga Świątek bawi się na wakacjach po Wimbledonie! Polska tenisistka pokazała zdjęcia z Krety

Niedługo Iga Świątek zamelduje się na turnieju WTA 250 w Warszawie, a później czekają ją jeszcze zmagania w Montrealu i Cincinnati, a także US Open. Zanim jednak do tego dojdzie, polska tenisistka cieszy się wolnym czasem i postanowiła pokazać, jak bawi się na greckiej Krecie.  

Iga Świątek wskoczyła w stój kąpielowy i pochwaliła się fotkami z wakacji! Tak bawi się po Wimbledonie

- Muszę przyznać, że mam najlepszą pracę na świecie, skoro pozwala mi podróżować do miejsc takich jak to. Poważnie rozważam zostanie tu do końca miesiąca… Tylko nie mówcie nic mojemu teamowi. - napisała w mediach społecznościowych Iga Świątek pokazując parę fotek z wakacji, chwaląc się m.in. widokami, jakie ma okazję podziwiać odpoczywając na greckiej wyspie. 

Sonda
Czy Iga Świątek na długo zostanie liderką światowych rankingów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze