Kiedy finał Gauff - Muchova O której godzinie finał kobiet dzisiaj WTA Cincinnati

i

Autor: AP Kiedy finał Gauff - Muchova O której godzinie finał kobiet dzisiaj WTA Cincinnati

WTA Cincinnati

Kiedy finał Gauff - Muchova O której godzinie finał kobiet dzisiaj WTA Cincinnati

2023-08-20 13:05

Finał Gauff - Muchova O której godzinie finał kobiet dzisiaj w Cincinnati. W finale turnieju WTA Cincinnati zagrają Coco Gauff, pogromczyni Igi Świątek w półfinale, oraz Karolina Muchova, która za burtę wyrzuciła Arynę Sabalenkę. Szykują się wielkie emocje. To pierwszy mecz Gauff - Muchova. Sprawdź, o której finał kobiet Gauff - Muchova Kiedy finał kobiet WTA Cincinnati.

Coco Gauff i Karolina Muchova zagrają dzisiaj w finale turnieju WTA w Cincinnati. 19-letnia Amerykanka pokonała 7:6, 3:6, 6:4 Igę Świątek, rewanżując jej się za bolesną serię aż siedmiu porażek. Karolina Muchova, ograła 6:7, 6:3, 6:2 Arynę Sanalenkę. Białorusinka po raz drugi w tym sezonie doznała bolesnej porażki z Czeszką - poprzednio w półfinale paryskiego Roland Garros. Finał kobiet WTA Cincinnati Karolina Muchova - Coco Gauff zostanie rozegrany w niedzielę 20 sierpnia. Poniżej dowiesz się, której godzinie finał Gauff - Muchova.

Kiedy finał Muchova - Gauff O której godzinie finał WTA Cincinnati

Coco Gauff i Karolina Muchova zagrają ze sobą po raz pierwszy i trudno wskazać faworytkę. Atutem Czeszki będzie większe doświadczenie, ale Coco Gauff ostatnio spisuje się znakomicie. Zwycięstwo nad Igą Świątek w półfinale z pewnością ją jeszcze bardziej uskrzydli i doda jej pewności siebie. Coco Gauff będzie też miała za sobą doping amerykańskiej publiczności. Stawka finału jest duża. Mistrzyni zgarnie dużą premię finansową.

O której finał Muchova - Gauff Kiedy finał kobiet WTA Cincinnati

Mecz Coco Gauff - Karolina Muchova w finale turnieju WTA w Cincinnati zostanie rozegrany w niedzielę 20 sierpnia 2023. Początek finału Gauff - Muchova o godzinie 19.30 polskiego czasu. Transmisja TV z finału kobiet WTA Cincinnati Gauff - Muchova na antenie Canal+.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Iga Świątek i Hubert Hurkacz walczą w Cincinnati
Najnowsze

Materiał sponsorowany