Barbora Krejcikova

i

Autor: AP Barbora Krejcikova

Krejcikova - Pawluczenkowa GDZIE OGLĄDAĆ w TV? Finał Roland Garros kobiet Krejcikova - Pawluczenkowa STREAM LIVE ONLINE w Internecie

2021-06-12 14:25

Krejcikova - Pawluczenkowa GDZIE OGLĄDAĆ w TV? Finał Roland Garros kobiet Krejcikova - Pawluczenkowa STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Roland Garros FINAŁ gdzie obejrzeć mecz? TENIS Krejcikova - Pawluczenkowa. Czas poznać triumfatorkę tegorocznego turnieju Roland Garros! Kto okaże się najlepszy w legendarnym turnieju w Paryżu? Tę odpowiedź poznamy już w sobotnie popołudnie! Finał Roland Garros kobiet STREAM TRANSMISJA.

Krejcikova - Pawluczenkowa TRANSMISJA TV

W zeszłym roku wszyscy polscy kibice żyli finałem kobiecego Roland Garros, jako że wzięła w nim udział Iga Świątek. Polka w fantastycznym stylu rozprawiała się z kolejnymi rywalkami i tak samo było także i w potyczce decydującej o zdobyciu trofeum. Fani mieli nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. W ćwierćfinale jednak Igę Świątek wyeliminowała Greczynka Maria Sakkari. Ta jednak odpadła na etapie półfinału, przez co w pojedynku decydującym o losach całego turnieju jej nie ujrzymy. W walce o triumf w żeńskiej odsłonie Roland Garros 2021 powalczą reprezentantki Czech i Rosji - Barbora Krejcikova oraz Anastazja Pawluczenkowa. Puchar może trafić w ręce tylko jednej z nich, a zatem rywalizacja zapowiada się wyśmienicie!

Krejcikova - Pawluczenkowa STREAM W INTERNECIE

Finał Roland Garros 2021 kobiet, mecz Krejcikova - Pawluczenkowa - rozpocznie się w sobotę, 12 czerwca o godzinie 15:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO w stacji Eurosport, STREAM ONLINE w Internecie w płatnej usłudze Eurosport Player.

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze