Magda Linette KIEDY gra 4. runda Australian Open Z KIM gra Linette - Garcia O której godzinie gra Linette w 4. rundzie

i

Autor: AP Magda Linette KIEDY gra 4. runda Australian Open Z KIM gra Linette - Garcia O której godzinie gra Linette w 4. rundzie

Australian Open 2023

Magda Linette KIEDY gra 4. runda Australian Open Z KIM gra Linette - Garcia O której godzinie gra Linette w 4. rundzie

2023-01-21 14:22

KIEDY gra Magda Linette 4. runda Australian Open Magda Linette Z KIM gra w 4. rundzie Linette - Garcia O której godzinie gra Linette kolejny mecz. Trwa polskie szaleństwo w Melbourne! Magda Linette jest już w 4. rundzie Australian Open i - tak jak Iga Świątek i Hubert Hurkacz - zagra o ćwierćfinał AO. Łatwo nie będzie, bo rywalka Linette w 4. rundzie to Francuzka Caroline Garcia, nr 4 WTA, mistrzyni WTA Finals. Czy natchniona Polka sprawi kolejną niespodziankę? Sprawdź, z kim gra Linette w 4. rundzie Kiedy gra Linette.

Magda Linette kontra Caroline Garcia w 4. rundzie Australian Open 2023! Polka po kapitalnej grze pokonała 6:3, 6:4 Rosjankę Jekaterinę Aleksandrową, a Caroline Garcia rozprawiła się z Niemką Laurą Siegemund, wygrywając 1:6, 6:3, 6:3. Garcia to obecnie jedna z najlepszych tenisistek na świecie. Niedawno pokonała Igę Świątek, a znakomitą końcówkę sezonu zwieńczyła triumfem w WTA Finals w Teksasie.

Magda Linette KIEDY gra w 4 rundzie Australian Open Z KIM gra Magda Linette

Magda Linette po rewelacyjnej grze dołączyła do Igi Świątek i Huberta Hurkacza, którzy wcześniej wywalczyli awans do 4. rundy Australian Open i zagrają o ćwierćfinał w nocy z soboty na niedzielę. Wspólny występ w United Cup chyba natchnął Polaków do świetnej gry w Australii. Poznanianka wiele razy dochodziła do 3. rundy Szlemów, ale kolejnej przeszkody nie udawało jej się pokonać. Wreszcie przełamała tę barierę. Magda Linette i Caroline Garcia zagrały ze sobą tylko raz i to dawno temu. Francuzka pokonała Polkę 6:3, 6:3 na mączce w Strasburgu w 2017 roku. Teraz też będzie faworytką, ale Magda jest w naprawdę wysokiej formie. Atuty Garcii to oczywiście potężny serwis i mocny agresywny return, którym nękała m.in. Igę Świątek.

Linette - Garcia KIEDY gra Linette 4. runda Australian Open Linette Z KIM gra

Mecz Magda Linette - Caroline Garcia w 4. rundzie Australian Open 2023 zostanie rozegrany w poniedziałek 23 stycznia. Początek meczu Linette - Garcia ok. godziny 2.30-3.00 w nocy polskiego czasu (drugi mecz od godz. 1 po meczu Bencic - Sabalenka). Transmisja TV z Australian Open 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Super Tenis (20.01)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze