Magda Linette w półfinale Miami Open w deblu! Ile zarobiła Linette w Miami Open PREMIE Nagrody pieniężne w deblu

i

Autor: AP Magda Linette w półfinale Miami Open w deblu! Ile zarobiła Linette w Miami Open PREMIE Nagrody pieniężne w deblu

Ale kasa!

Magda Linette w półfinale Miami Open w deblu! Ile zarobiła Linette w Miami Open PREMIE Nagrody pieniężne w deblu

2023-03-29 8:29

Magda Linette i jej partnera Bernarda Pera awansowały do półfinału Miami Open w deblu! Polsko-amerykańska para pokonała 6:3, 7:6(5) Rumunkę Irinę Camelię Begu i Ukrainkę Annę Kalininę. W półfinale Linette i Pera zagrają czwartek z Kanadyjką Leylą Fernandez i Amerykanką Taylor Townsend. Za 1/2 finału Miami Open w deblu Polka zarobiła już dużo pieniędzy. Sprawdź, jakie są premie w Miami Open w deblu.

Magda Linette odpadła już z Miami Open w singlu po przykrej porażce 1:6, 5:7 z Amerykanką Jessicą Pegulą. Za to Polka świetnie radzi sobie w deblu. Linette i jej amerykańska partnerka Bernarda Pera są już w półfinale. W 1/4 finału ograły 6:3, 7:6(5) rumuńsko-ukraińską parę Begu/Kalinina. Linette i Pera często ze sobą grają i odnosiły razem już sukcesy. Amerykanka ma chorwackie korzenie, pochodzi z Zadaru. A Polka świetnie mówi w tym języku, bo spędzała w Chorwacji dużo czasu i miała chorwackiego partnera. W półfinale rywalkami Linette i Pery będą Kanadyjka Fernandez i Amerykanka Townsend.

Miami Open PREMIE w deblu Ile zarobiła Linette w deblu Miami Open Nagrody w deblu

Magda Linette i Bernarda Pera za awans do półfinału Miami Open zarobiły już dużo pieniędzy. Premia za 1/2 finału w deblu to 123 550 dolarów (do podziału). Finalistki zgarną 231 660 dol., a zwyciężczynie - 436 730 dolarów. Linette i Pera w półfinale Miami Open powalczą w piątek 31 marca.

Miami Open PREMIE w singlu Ile zarobiła Magda Linette w Miami w singlu?

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze