Maria Szarapowa: Najseksowniejsze ZDJĘCIA! Piękna tenisistka zakończyła karierę

2020-02-26 16:10 FAN
Maria Szarapowa
Autor: archiwum se.pl Maria Szarapowa

To było wielkie zaskoczenie dla kibiców! Maria Szarapowa ogłosiła za pośrednictwem specjalnie przygotowanego artykułu zakończenie zawodowej kariery. Rosyjska tenisistka była jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej zarabiających zawodniczek w historii.

Tego nikt się nie spodziewał. W środowe popołudnie, Maria Szarapowa ogłosiła zakończenie zawodowej kariery. - Jak porzucić jedyne życie, które znałam? (...) Jestem w tym nowa, więc proszę wybaczcie mi. Tenisie, mówię żegnam - napisała w artykule opublikowanym na łamach "Vogue'a" i "Vanity Fair".

Pięciokrotna triumfatorka turniejów Wielkiego Szlema, 36-krotna zwyciężczyni zawodów rangi WTA. Była uwielbiana przez miliony fanów tenisa na całym świecie. Poza imprezami pokazowymi, już jej na korcie nie zobaczymy. Zachwycała nie tylko swoją znakomitą, bezwzględną grą, ale także nieprzeciętną urodą.

Piękna, seksowna blondynka podbijała serca kibiców. Nie zawsze układało jej się w życiu prywatnym. Do 2012 roku była zaręczona z koszykarzem, Sasą Vujaciciem, później związana była z tenisistą Grigorem Dimitrowem. Od 2018 roku łączy życie z milionerem, Alexandrem Gilkesem.

Maria Szarapowa, Sharapova
Autor: East News Maria Szarapowa podczas wakacji w Meksyku
Maria Szarapowa, Sharapova
Autor: East News Maria Szarapowa podczas wakacji w Meksyku