Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

przełomowe wieści

Na te informacje fani Igi Świątek czekali z niecierpliwością! Przełomowe wieści w sprawie jej powrotu do gry

2023-04-07 14:08

Kiedy przed kilkoma tygodniami Iga Świątek poinformowała, że musi wycofać się m.in. z turnieju w Miami z powodu problemów zdrowotnych, najwierniejsi fani polskiej tenisistki mogli martwić się o swoją idolkę. Wszystko jednak wskazuje na to, że już niebawem Iga Świątek wróci na kort, co w rozmowie z "Rzeczpospolitą" potwierdził jej trener Tomasz Wiktorowski.

Po turnieju w Doha Iga Świątek nie miała najlepszych wieści dla swoich fanów i podjęła niełatwą decyzją o wycofaniu się z kolejnych turniejów z powodu kłopotów zdrowotnych, których miała nabawić się właśnie na Bliskim Wschodzie. Liderka światowego rankingu, która może pochwalić się pozycją numer jeden już od ponad roku pomimo upływających kolejnych dni wciąż nie dawała znać, kiedy będziemy mogli znów oglądać ją na korcie. Teraz zrobił to jednak jej trener. 

Fani Igi Świątek będą wniebowzięci! Najlepsza rakieta na świecie wraca do gry, wszystko wygląda dobrze

Tomasz Wiktorowski zdradził w swojej niedawnej rozmowie z "Rzeczpospolitą", że wszystko zmierza ku dobremu i już niebawem najpewniej znów ujrzymy Igę Świątek na korcie. Miałoby się to wydarzyć podczas turnieju w Stuttgarcie, który rozpoczyna się tuż po świętach wielkanocnych i potrwa do przedostatniej niedzieli kwietnia. 

Na te informacje fani Igi Świątek czekali z niecierpliwością! Przełomowe informacje w sprawie jej powrotu do gry

- Do wtorku nie było pewności, ale po ostatnich badaniach zapadła decyzja, że Iga w Stuttgarcie najprawdopodobniej zagra - wyznał trener polskiej tenisistki, dając tym samym jej fanom olbrzymią nadzieję, że problemy zdrowotne Igi Świątek nie przeszkodzą jej w wygrywaniu kolejnych meczów i turniejów. Rywalizacja w Stuttgarcie rozpoczyna się w sobotę 15 kwietnia i do tego czasu z pewnością Iga Świątek oficjalnie poinformuje jeszcze fanów o tym, czy weźmie udział w turnieju. 

Sonda
Czy Iga Świątek wciąż będzie dominowała w kobiecym tenisie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze