Paula Badosa

i

Autor: Instagram/paulabadosa Paula Badosa

Zrobiło się gorąco

Najpiękniejsza tenisistka świata pozbyła się ubrań. Długo nie ochłoniecie po zobaczeniu jej ciała. To szok, że można tak wyglądać

2023-11-27 14:05

Ostatnie miesiące roku to jeden z niewielu okresów dla tenisistek i tenisistów na odpoczynek. Niemal cały rok naszpikowany jest turniejami i nie ma chwili na oddech. Z okazji na wypoczynek skorzystała również Paula Badosa, uważana za najpiękniejszą tenisistkę świata. Reprezentantka Hiszpanii wraz z partnerem, Stefanosem Tsitsipasem wybrała się na wakacje, gdzie odsłoniła wysportowane ciało.

Paula Badosa przez wiele lat była uważana za wielką nadzieję kobiecego tenisa w Hiszpanii. 26-latka w pewnym momencie nawiązywała walkę z najlepszymi zawodniczkami na świecie i wydawało się, że już niebawem zdoła sięgnąć po najważniejsze tytułu w tenisie. Dotychczas udało się trzy turnieje WTA, a najważniejszym triumfem było to w Indian Wells w 2021 roku, kiedy to w finale amerykańskich zawodów pokonała Wiktorię Azarenkę. Niestety kariera Badosy wyhamowała za sprawą kontuzji.

Magda Linette zrzuciła ubrania i rozgrzała fanów zdjęciami z wakacji! "Było słodko"

Badosa zrzuciła ubrania. Jej ciało robi wrażenie

Hiszpanka zniknęła z kortów na długie miesiące i powoli stara się odbudować swoją formę. Na pewno jej powrót do zawodów byłby sporym wydarzeniem, bo rywalizacja w czołówce kobiecego tenisa jedynie by wzrosła. Na razie jednak Badosa postanowiła wybrać się na wakacje ze swoim ukochanym. 26-latka na co dzień spotyka się ze Stefanosem Tsitsipasem, gwiazdą męskiej części tenisowego świata.

Stefanos Tsitsipas i Paula Badosa razem na wakacjach! Kwitnie romans tenisowych gwiazd! [ZDJĘCIA]

Para opublikowała w sieci fotografie z wakacji, które zachwyciły ich fanów. Wspólne zdjęcie tenisistów w mig zdobyło ponad sto tysięcy polubień. Ponadto uwagę może zwrócić sylwetka Badosy, która jest wręcz rewelacyjna. Widać, że problemy zdrowotne uniemożliwiające jej powrót na kort zupełnie nie przełożyły się na problemy z formą fizyczną.

QUIZ: Rozpoznasz te tenisistki? Tylko najlepsi zgarną komplet punktów!

Pytanie 1 z 25
Tenisistka na tym zdjęciu to...
Aryna Sabalenka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze