Novak Djoković i jego żona mieli problemy? Doniesienia o kryzysie w małżeństwie Serba

i

Autor: Instagram Novak Djoković i jego żona mieli problemy? Doniesienia o kryzysie w małżeństwie Serba

Australian Open 2023

Novak Djoković i jego żona mieli problemy? Doniesienia o kryzysie w małżeństwie Serba okazały się nieprawdą

2023-01-29 8:53

Novak Djoković i jego piękna żona Jelena są małżeństwem od 2014 roku, a szczęśliwy związek tworzą już od bardzo dawna. Doczekali się też potomstwa. Mają 8-letniego synka Stefana i 5-letnią córkę Tarę. Małżonka serbskiego mistrza zazwyczaj towarzyszy mu w czasie rozgrywanych na całym świecie turniejów. Kiedy teraz zabrakło jej u boku słynnego mistrza, zaczęły się spekulacje, że para ma małżeńskie problemy. Djokoviciovi w Melbourne towarzyszą jego rodzice, a ojciec zdążył już wywołać skandal. A Jelena Djoković, żona gwiazdora, pozostawała nieobecna na trybunach.

Novak Djokovic wrócił do Australii rok po niesławnej deportacji i już dzisiaj zagra w finale Australian Open. Serb ma szansę wygrać już po raz dziesiąty Szlema w Melbourne i zrównać się z Rafaelem Nadalem pod względem liczby wielkoszlemowych triumfów (22). Jednak jego żona Jelena pozostaje nieobecna w boksie gracza. Gwiazdorowi towarzyszą rodzice, po raz pierwszy od 15 lat. A ojciec Serba zdążył już wywołać skandal, bratając się z kibicami wystrojonymi w prorosyjskie hasła. Jednak żona 35-latka Jelena oraz ich dzieci Stefan i Tara byli jak dotąd nieobecni na trybunach. Dlatego znów pojawiły się plotki o problemach w małżeństwie Serba. Te jednak raczej okazały się bzdurami wyssanymi z paca. Jelena Djoković po sukcesach męża w Melbourne publikuje w mediach społecznościowych posty z wyrazami wsparcia. Sam tenisista zapewniał, że bardzo tęskni za małżonką.

Novak Djoković i jego żona Jelena. Plotki o problemach

- To nie jest łatwe, nie ma złotej recepty - powiedział Novak Djoković o rozłące z żoną. - Tak jak każdy, kto dużo podróżuje ze względu na charakter swojej pracy, mam trudności z widywaniem się z żoną i dziećmi, rodzicami, braćmi… spędzaniu z rodziną tyle czasu, ile bym chciał. Na przykład spędzę teraz ponad miesiąc w Australii. To boli, płaczę za każdym razem, gdy wyjeżdżam z domu. Czasami chciałbym, żeby było inaczej, ale znowu jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co dało mi życie – moje trudności są niczym w porównaniu z innymi ludźmi. Staram się być tego świadoma, ale nadal bardzo tęsknię za rodziną - dodał Djoković

O rzekomych problemach małżeńskich Novaka Djokovicia rozpisywała się już brytyjska prasa. W czasie Wimbledonu. "Małżeństwo Novaka Djokovicia jest pod obserwacją po tym jak Jeleny zabrakło na Wimbledonie, mimo że była w Londynie" - pisał angielski "The Sun". Tenisista z Belgradu wyjaśniał, że jego piękna małżonka po prostu została w ich londyńskim domu, żeby zająć się dziećmi. Mimo to "The Sun" donosił, że gwiazdor z tenisowego kortu i jego małżonka mają problemy małżeńskie. - Jelena zawsze była dla Novaka prawdziwą opoką, ale pojawiły się plotki, że mogą mieć problemy. Nie była na żadnym meczu w czasie Wimbledonu, a to o czymś świadczy, bo przecież wcześniej zawsze przeżywali razem jego sukcesy - wypowiadała się w tekście osoba cytowana jako anonimowe źródło.

Novak Djoković ŻONA Jelena ZDJĘCIA

Novak Djoković dzisiaj po godzinie 9.30 polskiego czasu powalczy o 10. w karierze tytuł mistrza Australian Open. Stawką będą ogromne pieniądze (prawie 9 mln złotych) oraz pozycja numer 1 w rankingu ATP.  Djoković i Tsitsipas grali ze sobą aż 12 razy. Bilans tej rywalizacji to 10-2 na korzyść Serba, który był górą w ostatnich 9 pojedynkach. Ostatni raz Djoković i Tsitsipas walczyli ze sobą w ATP Finals 2022, na koniec poprzedniego sezonu. Serb wygrał wtedy 6:4, 7:6(4).

Novak Djoković zarobił FORTUNĘ, ale żona go ogoliła! Jelena Djoković wykorzystała okazję!

Novak Djoković wygrał Australian Open już dziewięć razy. W żadnym innym Szlemie nie notował takich sukcesów. Serbski gwiazdor rozstawiony jest z numerem 4, ale od początku był głównym faworytem do triumfu w Australian Open i mimo problemów z udem potwierdza klasę. Rok temu Djoković został deportowany z Melbourne, a z jego nieobecności skorzystał Rafael Nadal, triumfując w Melbourne. Teraz na drodze Serba do powrotu na tron mistrza Australian Open stoi już tylko Stefanos Tsitsipas. Długowłosy Grek z Aten po raz pierwszy zagra w finale Australian Open. Wciąż czeka na premierowy wielkoszlemowy triumf w karierze.

Żona Novaka Djokovicia i jej DRAMATYCZNY apel! Chodzi o przemoc domową! ZDJĘCIE

Najnowsze