Novak Djoković i jego żona Jelena

i

Autor: AP Novak Djoković i jego żona Jelena

Novak Djoković zarobił FORTUNĘ, ale żona go ogoliła! Jelena Djoković wykorzystała okazję!

2022-01-17 4:51

Novak Djoković zarobił przez całą karierę aż 154,7 miliona dolarów czyli 620 mln złotych! Zarobki Djokovica szokują, a to tylko turniejowe premie! Żaden inny tenisista w historii nie uzbierał z turniejowych nagród takiej kasy, a do tego przecież dochodzą wpływy z lukratywnych kontraktów reklamowych! Serbski tenisista, 20-krotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych, w atmosferze skandalu został deportowany z Australii i nie będzie bronił tytułu mistrza Australian Open. Jednak na biednego nie trafiło. Zobacz ile zarobił Novak Djoković w całej karierze.

Novak Djoković właśnie usłyszał wyrok australijskiego sądu, a już po kilku godzinach siedział w samolocie. – Jestem bardzo rozczarowany – podsumował finał afery lider rankingu tenisistów, który przez unikanie obowiązkowych szczepień na koronawirusa, zamiast bronić tytułu mistrza Australian Open, został deportowany. Ten dramat rozgrywał się przez kilkanaście dni, a śledziły go media na całym świecie. Novak Djoković to jedna z największych gwiazd światowego sportu. A jego zarobki są kosmiczne. Z samych tylko turniejowych nagród 20-krotny mistrz turniejowych wielkoszlemowych uzbierał już 154,7 mln dolarów czyli ok 620 mln złotych! Żaden inny tenisista nie może pochwalić się takim dorobkiem. Djoković zarobił fortunę, ale jego żona Jelena go ogoliła. O co chodzi? Dowiesz się pod naszą galerią zdjęć Novaka Djokovicia i jego żony Jeleny.

Novak Djoković ZAROBKI Ile zarobił Djoković?

Novak Djoković wygłupił się w czasie całej afery. Uparty Serb unikając szczepień na koronawirusa, zachowywał się w żenujący sposób, a przy okazji wyszły na jaw jego liczne grzechy. Djoković skłamał we wniosku wizowym, do tego media ujawniły, że zarażony Covid-19 świadomie narażał na zakażenie inne osoby, do czego potem się przyznał. A przecież już wcześniej w czasie pandemii skompromitował się, organizując turnieje Adria Tour, które skończyły się ogromnym skandalem. Djoković jest teraz krytykowany, a przecież w czasie pandemii pokazał też wielkie serce. Najpierw przekazał milion euro serbskiej służbie zdrowia na walkę z epidemią koronawirusa, a potem taka samą kwotę przelał po cichu na konto szpitali w Bergamo, włoskiego miasta dotkniętego bardzo straszną pandemią na je początku. Z inicjatywy Serba powstał też Fundusz Pomocy Zawodnikom, z którego pieniądze miały trafiać do tenisistów z niższych miejsc w rankingu, którzy po przerwaniu rozgrywek mieli duże problemy tenisowe.

Novak Djoković ŻONA Jelena

Novak Djoković zarobił na korcie fortunę, ale... żona go ogoliła. Serbski tenisista to kolejny sportowiec, który na początku pandemii, w czasie wielkich obostrzeń, postanowił zaufać małżonce i dać jej się ostrzyc. Serbski lider rankingu ATP zarósł wtedy mocno i w końcu piękna Jelena złapała za maszynkę. Na podłodze zaroiło się od ciemnych włosów gwiazdora, ale na koniec Djoković był wyraźnie zadowolony. "Całkiem nieźle. Zrobisz karierę!" - pochwalił uroczą małżonkę, nagradzając ją czułym całusem. Zobaczcie to zabawne wideo.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze