Elina Switolina

i

Autor: AP Elina Switolina

Słynna rywalka Igi Świątek jest W CIĄŻY! Teraz już wszystko jasne, prawda wyszła na jaw! ZDJĘCIA

2022-05-16 11:38

Iga Świątek zdominowała kobiecy tenis i coraz trudniej wskazać rywalkę, która byłaby w stanie zagrozić jej pozycji liderki rankingu. Z wyścigu o koronę królowej WTA wypadła właśnie na długo mocna przeciwniczka. Elina Switolina ogłosiła, że jest w ciąży. "Z sercem przepełnionym szczęściem, chcielibyśmy ogłosić, że spodziewamy się przyjścia na świat naszej córeczki" - ogłosiła Ukrainka, której mężem jest inny słynny tenisista, Francuz Gael Monflis. Dziecko ma przyjść na świat w październiku.

Iga Świątek właśnie rozpoczęła kolejny tydzień na tronie liderki tenisowego rankingu WTA. Po obronie tytułu w Rzymie przewaga Polki jest wciąż ogromna - ponad 2000 punktów! Iga Świątek wcisnęła gaz do dechy i odjechała rywalkom, a z grupy pościgowej wypadła na długi czas. Elina Switolna właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Ukrainka w październiku ma urodzić córeczkę. "Z sercem przepełnionym szczęściem, chcielibyśmy ogłosić, że spodziewamy się przyjścia na świat naszej córeczki" - napisała w mediach społecznościowych Switolina, której mężem jest francuski tenisista Gael Monfils. Pobrali się w lipcu 2021 r. Elina Switolina najwyżej w rankingu WTA była na 3. miejscu (obecnie nr 32). Po marcowym turnieju w Miami zniknęła z zawodowego touru. Switolina zdradziła, że w związku z toczącą się wojną na Ukrainie ma duże problemy mentalne i dlatego wycofuje się z turniejów. Teraz wyjaśniło się, jaki był inny powód jej nieobecności w rozgrywkach. Poniżej ZMYSŁOWE ZDJĘCIA ELINY SWITOLINY z magazynu dla panów.

Tak Iga Świątek świętowała w Rzymie! Hamulce już wtedy puściły, te ZDJĘCIA rozbawiły kibiców!

Słynna rywalka Igi Świątek jest w ciąży! Elina Switolina urodzi córkę

Iga Świątek i Elina Switolina mają dobry kontakt i darzą się sympatią. Polka i Ukrainka trenowały razem w Melbourne przed Australian Open, gdy tenisistki były zamknięte w hotelach zgodnie z zasadami surowego lockdownu. Świątek i Switolina zagrały ze sobą raz, dokładnie rok temu w Rzymie. Iga pokonała wtedy Elinę 6:2, 7:5 w ćwierćfinale na drodze do pierwszego triumfu w stolicy Italii. Teraz Polka obroniła tytuł. Switolina, która pochodzi z Odessy, od początku zbrodniczej napaści Rosji na Ukrainę bardzo ostro wypowiadała się na temat obecności rosyjskich i białoruskich tenisistów w rozgrywkach. "Uważam, że obecna sytuacja wymaga jasnego stanowiska ze strony ATP, WTA i ITF. My, Ukraińcy domagamy się zastosowania się do instrukcji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, który zaleca dopuszczanie do rywalizacji Rosjan i Białorusinów tylko jako neutralnych zawodników, bez pokazywania barw narodowych, symboli i odgrywania hymnów" - napisała Switolina w oświadczeniu. Tenisowe władze w końcu podjęły decyzje zgodne z jej apelem.

Tak Venus Williams skomentowała sukcesy Igi Świątek! Zabawna reakcja amerykańskiej legendy!

Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Najnowsze