Świątek - Raducanu KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz WTA Sydney DRABINKA 2022

2022-01-08 16:35
Świątek - Raducanu KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz WTA Sydney DRABINKA 2022
Autor: Marek Zieliński Świątek - Raducanu KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz WTA Sydney DRABINKA 2022

Świątek - Raducanu KIEDY mecz w Sydney? Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz DRABINKA WTA Sydney Świątek - Raducanu KIEDY mecz? Iga Świątek nie obroniła tytułu w Adelajdzie, ale rusza już kolejny duży turniej, a Polka będzie miała okazję na następny dobry występ. Jest już DRABINKA WTA Sydney 2022, a Iga Świątek zagra z Emmą Raducanu, rewelacyjną mistrzynią US Open. Polka i Brytyjka zmierzą się już w I rundzie turnieju w Sydney, a ten mecz zapowiada się bardzo interesująco. Kiedy mecz Świątek - Raducanu w Sydney? WTA Sydney DRABINKA 2022.

Świątek - Raducanu KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz Sydney 2022

Iga Świątek i Emma Raducanu mają sporo wspólnego. Polka i Brytyjka zaszokowały tenisowy świat, wygrywając w bardzo młodym wieku turnieje Wielkiego Szlema, gdy nikt na nie nie stawiał. Iga Świątek dokonała tego w 2020 roku w paryskim French Open. Emma Raducanu sprawiła jeszcze większą sensację w nowojorskim US Open 2021. Mająca rumuńsko-chińskie korzenie tenisistka podbiła Nowy Jork bez straty seta, a turniej zaczęła w kwalifikacjach. Obecnie Emma Raducanu zajmuje 19. miejsce w rankingu. Brytyjka po ogromnym sukcesie w US Open musiała mierzyć się z wielką eksplozją popularności. Tak jak wcześniej Iga Świątek. Polka zadomowiła się w czołówce. Jak będzie z Raducanu? Ten sezon ma dać odpowiedź. Mecz Świątek - Raducanu w Sydney zapowiada się pasjonująco. Panie grały już raz ze sobą, w juniorskim Wimbledonie w 2018 r. Zmierzająca po triumf Iga Świątek wygrała wtedy bez większych problemów. PONIŻEJ DRABINKA WTA SYDNEY 2022

Świątek - Raducanu KIEDY mecz? WTA Sydney DRABINKA 2022

Iga Świątek zagra w Sydney po udanym występie w Adelajdzie. Polka doszła do półfinału, pokonując mocne rywali, m.in. Wiktorę Azarenkę. W półfinale Iga Świątek przegrała z Ashleigh Barty 2:6, 4:6. Niestety tylko początek był wyrównany. Potem Ashleigh Barty przejęła kontrolę nad przebiegiem spotkania, grając bardzo sprytnie i wybijając Igę Świątek z uderzenia. Polka mimo tej porażki w poniedziałek powinna awansować z 9. na 8. miejsce w rankingu. - Jestem zadowolona z wyniku tutaj. Drabinka nie była łatwa. Zagrałam naprawdę solidne mecze z Leylą Fernandez i Wiktorią Azarenką. Dziś był dobry mecz. Było lepiej niż sugeruje to wynik. Jestem zadowolona z tego co pokazałam. Oczywiście, nie z tego, że przegrałam, ale wiem jakie błędy popełniłam - powiedziała Iga Świątek.

WTA Sydney DRABINKA KIEDY gra Iga Świątek z Emmą Raducanu

Turniej WTA w Sydney rusza w poniedziałek 10 stycznia. Mecze I rundy zostaną rozegrane w poniedziałek i wtorek. Czekamy na plan gier. Transmisje TV z turnieju WTA w Sydney na antenie Canal+ Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze