SZOK! Serena Williams wycofała się z turnieju przez SEKSIZM! Tenisistka nie wytrzymała, wybuchła okropna awantura

Serena Williams
Autor: AP Serena Williams

Serena Williams nie zamierza gryźć się w język i stanowczo wykłada kawę na ławę, gdy w grę wchodzą rasistowskie lub seksistowskie zachowania oraz komentarze. Amerykańska tenisistka zabrała już głos w tej sprawie po głośnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego, a teraz postanowiła wycofać się z turnieju który niebawem ma się obyć w Madrycie. Wszystko przez seksistowskie komentarze byłego tenisisty i jednocześnie organizatora imprezy.

Amerykańska tenisistka już przed laty zapisała się złotymi głoskami w historii tenisa i jej nazwisko jest rozpoznawalne na całym świecie. Williams w ostatnim czasie skupia się nie tylko na korcie. O zawodniczce zrobiło się głośno jakiś czas temu, gdy zdecydowała się wyznać bolesną dla siebie prawdę po odważnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Tym razem Amerykanka również nie zamierzała gryźć się w język i wyznała, że nie weźmie udziału w nadchodzącym turnieju Madrid Open, ze względu na organizatora imprezy. Zawody, które mają odbyć się na przełomie kwietnia i maja urządzane są przez Iona Tiriaca, który od dawna ma na pieńku z Williams i nie boi się głośno wyrażać swoich opinii na jej temat. Rumuński miliarder przed laty odniósł się nie tylko do wieku Amerykanki, ale również jej wagi i figury.

Nie przegap: Marcin Najman bezlitosny dla gwiazdy TVP. Wytknął mu zawstydzający błąd, tego nie można robić!

Co rusz były tenisista dokłada kolejne opinie na temat Williams. Jedna z nich głosiła, że właśnie przez tuszę Amerykanka nie rusza się na korcie tak, jak kiedyś. W końcu Williams zdecydowała się zrezygnować ze startu, a do akcji wkroczył mąż zawodniczki. To wywołało prawdziwą burzę w internecie.

Czytaj także: Ogromna metamorfoza Popka! Kurdej-Szatan patrzyła na to z bliska. Skończyło się ślubem

Alexis Ohanian miał już dość teorii, które głosi Tiriac i postanowił zamieścić w swoich mediach społecznościowych wpis, który uderza w rumuńskiego miliardera i organizatora Madrid Open. Amerykanin nazwał Tiriaca rasistowskim i seksistowskim klaunem. To jednak nie kończy tej batalii, bo słowami męża Williams poczuł się urażony syn organizatora imprezy w Madrycie. Spora część internautów stanęła jednak po stronie Ohaniana twierdząc, że to on i amerykańska tenisistka są poszkodowanymi w tym sporze. 

Sprawdź: Stefan Horngacher wyjawił, co naprawdę myśli o polskim skoczku. Były problemy z psychiką

Serena Williams, jak się okazuję, będzie jedyną zawodniczką spośród czołowej 40. w rankingu WTA, która nie pojawi się na imprezie w Hiszpanii. Rumuński miliardem jeszcze kilka miesięcy temu postanowił dolać oliwy do ognia twierdząc podczas swojego wywiadu, że Williams nie powinna się już pojawiać na korcie. - Serena była fenomenalną zawodniczką, ale powinna już przejść na emeryturę i zrobiłaby to, gdyby miała trochę przyzwoitości - wyznał w rozmowie z rumuńską stacją TVR. Rozpoczęcie Madrid Open jest zaplanowane na 30 kwietnia. 

Czytaj także: Co za historia! Antoine Griezmann kolejny raz został ojcem. Data narodzin jego córki zszokowała fanów

Najnowsze