Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

To już pewne! Agnieszka Radwańska wraca na Wimbledon, nadeszła kluczowa informacja

2022-06-28 15:25

Cztery lata temu Agnieszka Radwańska rozegrała swój ostatni na kortach Wimbledonu. W tym roku Polka ponownie będzie rozgrywała swoje mecze, tylko w innej roli. "Isia" została zaproszona jako uczestniczka turnieju legend Wimbledonu. Była wiceliderka rankingu WTA będzie rywalizowała w deblu, a we wtorek poznała już swoje przyszłe rywalki.

Agnieszka Radwańska swoją zawodową karierę zakończyła blisko cztery lata temu. Polka ostatni raz zagrała dokładnie w listopadzie 2018 roku, jednak cały czas jest związana mocno z tenisem. "Isia" wzięła udział jeszcze nie tak dawno w rozgrywkach Lotto Superligi, a teraz otrzymała zaproszenie na turniej legend na boiskach Wimbledonu. Radwańska w 2012 roku była finalistką legendarnych rozgrywek tenisowych, a we wtorek poznała rywalki, z którymi przyjdzie jej się mierzyć w rywalizacji deblowej. Partnerką Polki będzie Jelena Janković, tenisistki będą walczyć w grupie B, gdzie na ich drodze staną trzy duety.

Agnieszka Radwańska bez ogródek o Idze Świątek. To może być przełom w karierze tenisistki, brak wątpliwości

W turnieju legend zostało podzielone 8 par na dwie grupy, gdzie rywalizować będą na zasadach każdy z każdym. Zwycięskie pary z obu grup spotkają się w finale. Mecze odbędą się w drugim tygodniu zmagań Wimbledonu tj. od 5 do 10 lipca. Radwańska z Janković będą miały na swojej drodze pary: Casey Dellacqua i Alicia Molik (Australia), Daniela Hantuchovą (Słowacja) i Laura Robson (Wielka Brytania) oraz  Flavia Pennetta i Francesca Schiavone (Włochy). 

Wychowawczyni Igi Świątek zdradza tajemnice sprzed lat. Taką byłą uczennicą! Niesamowite wspomnienia

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Wyjątkowa wizyta w szkole Igi Świątek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze