Kiedy gra Linette US Open Linette - Sasnowicz O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj

i

Autor: AP Kiedy gra Linette US Open Linette - Sasnowicz O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj

US Open

Kiedy gra Linette US Open Linette - Sasnowicz O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj

2023-08-28 16:31

Magda Linette już dzisiaj zagra pierwszy mecz w US Open 2023, a jej rywalką będzie Białorusinka Aleksandra Sasnowicz (nr 68). Kiedy zacznie się mecz Linette, w naszym kraju będzie późny wieczór. - Uwielbiam Nowy Jork, ale Nowy Jork chyba mnie nie lubi - żartowała Magda Linette, która w US Open najdalej doszła do 3. rundy, a dwóch ostatnich edycjach odpadała już po pierwszych meczach. Linette i Sasnowicz grały ze sobą aż siedem razy i Polka ma fatalny bilans z tą tenisistką - wygrała tylko jeden mecz. Sprawdź, kiedy gra Linette US Open O której gra Linette mecz dzisiaj.

Magda Linette już dzisiaj zacznie walkę w US Open 2023, a jej pierwszą rywalką będzie Białorusinka Aleksandra Sasnowicz. Polka grała z tą tenisistką aż siedem razy i wygrała tylko jedno z tych spotkań, zresztą w Nowym Jorku w 2019 r. na drodze do zwycięstwa w turnieju na Bronksie. Mecz Magda Linette - Aleksandra Sasnowicz zostanie rozegrany w poniedziałek 28 sierpnia ok. godziny 21.30-22.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 17 po dwóch meczach mężczyzn). Poniżej więcej informacji.

Kiedy gra Linette US Open 2023 Linette - Sasnowicz O której gra Linette mecz dzisiaj

Magda Linette w US Open zagra po słabych występach w Montrealu i w Cincinnati. Z obu tych turniejów odpadła już po pierwszych meczach. W Cincy uległa 6:0, 6:7, 2:6 Amerykance Ann Li (nr 198), która przebiła się przez kwalifikacje. W grze Linette ostatnio widać było wyraźny spadek pewności siebie i zmęczenie. Poznanianka od dłuższego czasu zmagała się z kontuzjami i to też z pewnością mogło odbić się na jej dyspozycji. Ostatnio miała jednak sporo czasu na odpoczynek i spokojne treningi. Oby ten US Open był przełomowy.

O której gra Linette mecz dzisiaj US Open Kiedy mecz Linette - Sasnowicz GODZINA

Magda Linette US Open zaczyna na 24. miejscu w rankingu WTA. "Pierwsza połowa sezonu za mną, z moją drużyną zawsze lubimy oceniać i podsumować nasze dotychczasowe starania. Pomimo licznych wyzwań i trudności po drodze, nie mogłabym być bardziej dumna z tego, co udało nam się osiągnąć na korcie i poza nim. Wszyscy jesteśmy bardzo zmotywowani, aby nadal mocno naciskać, mądrzej planować, mądrzej się przygotować i iść po więcej w 2. połowie roku" - podsumowała niedawno dotychczasowe występy w 2023 r. Magda Linette.

Linette - Sasnowicz O której godzinie gra Linette dzisiaj mecz US Open 2023

Mecz Magda Linette - Aleksandra Sasnowicz Peterson w 1. rundzie US Open 2023 zostanie rozegrany w poniedziałek 28 sierpnia. Początek meczu Linette - Sasnowicz ok godziny 21.30-22.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. po dwóch meczach mężczyzn Wolf - Zhang i Musetti Droguet). Transmisje TV z US Open 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Iga Świątek i Hubert Hurkacz zaczynają walkę w US Open
Najnowsze