Piękne obrazki z meczu Iga Świątek - Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Piękne obrazki z meczu Iga Świątek - Agnieszka Radwańska

Zobacz zdjęcia!

Wspaniałe chwile na meczu Igi Świątek dla Ukrainy. Te momenty przejdą do historii, coś cudownego

2022-07-23 14:05

Te momenty przejdą do historii! 23 lipca w TAURON Arenie Kraków odbyła się charytatywna impreza "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy" i spełniła wszelkie oczekiwania. W krakowskiej hali pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Iga Świątek, Agnieszka Radwańska, Serhij Stachowski i Martyn Pawelski rozegrali pokazowe mecze, a na miejscu byli również obecni Andrij Szewczenko i Elina Switolina. Wszystko po to, by zebrać fundusze na wsparcie pogrążonej w wojnie Ukrainy. W trudnym czasie stworzyli cudowne wydarzenie.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów trafi do trzech organizacji, które od początku wojny w Ukrainie niosą pomoc najbardziej potrzebującym. United 24 to oficjalny fundusz pomocowy Ukrainy, który w ramach zebranych środków zapewni pomoc medyczną dzieciom, UNICEF Polska wspiera najmłodszych mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają obecnie w Polsce, zaś fundacja Elivy Stivoliny – ukraińskiej tenisistki, która sędziowała pokazowe mecze – pomaga bezpośrednio tenisistom i ich rodzinom, które uciekają przed wojną. Tak specjalnemu wydarzeniu musiały towarzyszyć wspaniałe chwile. Kibice zgromadzeni w hali z pewnością nie żałują! W galerii poniżej zobaczysz zdjęcia z historycznego wydarzenia "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy":

Iga Świątek walnęła prosto z mostu. To ją onieśmiela, opowiedziała o wielkich emocjach

Wspaniałe chwile na meczu Igi Świątek dla Ukrainy. Te momenty przejdą do historii

Pokazowe mecze rządzą się swoimi prawami i tym razem najlepsza tenisistka świata także zadbała o atrakcje. Podczas miksta, który otworzył sobotnią imprezę, zawodnicy mieli podłączone mikrofony. Dzięki temu widzowie mogli podsłuchać światowe gwiazdy na korcie. Nie zabrakło śmiesznych momentów i zabawnych wymian zdań. Świątek, Radwańska, Stachowski i Pawelski stworzyli prawdziwe show, w którym wynik sportowy zszedł na drugi plan. Ostatecznie po złotym punkcie wygrała polska para, a później rozpoczęło się danie główne - pokazowy set pomiędzy dwiema najlepszymi polskimi tenisistkami.

Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze