WTA Rzym: Iga Świątek - Arantxa Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? WTA Rzym: Świątek - Rus GDZIE OGLĄDAĆ, KIEDY i O KTÓREJ?

2020-09-15 6:55 MSo
WTA Rzym: Iga Świątek - Arantxa Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? WTA Rzym: Świątek - Rus GDZIE OGLĄDAĆ, KIEDY i O KTÓREJ?
Autor: AP PHOTO WTA Rzym: Iga Świątek - Arantxa Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? WTA Rzym: Świątek - Rus GDZIE OGLĄDAĆ, KIEDY i O KTÓREJ?

WTA Rzym: mecz Świątek - Rus KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Tenis DZISIAJ WTA Rzym mecz Igi Świątek z Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? WTA Rzym: Świątek - Rus GDZIE OGLĄDAĆ, KIEDY i O KTÓREJ? WTA Rzym: Iga Świątek - Arantxa Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Po odpadnięciu z US Open, Iga Świątek wystartuje tym razem w turnieju WTA w Rzymie. W pierwszej rundzie przeciwniczką Polki będzie znacznie bardziej doświadczona, ale niżej notowana Holenderka Arantxa Rus. Czy 52. rakieta świata przebrnie do kolejnej rundy, gdzie jej przeciwniczką będzie lepsza z pary Misaki Doi - Marketa Vondrousova? O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? WTA Rzym: Świątek - Rus GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE i TELEWIZJI.

Świątek - Rus O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w Rzymie? TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu Świątek - Rus

WTA Rzym: Iga Świątek - Arantxa Rus STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek? Iga Świątek z pewnością nie zaliczy US Open do udanych turniejów, ale może być zadowolona ze swojego występu. Choć odpadła już w III rundzie, to poległa tam z późniejszą finalistką, Wiktorią Azarenką. Co najważniejsze, długimi momentami walczyła jak równy z równym z dużo bardziej doświadczoną, białoruską zawodniczką. Teraz wystartuje w kolejnym europejskim turnieju. Rywalizację na Starym Kontynencie wznowi w Rzymie. Już we wtorek 15 września rozegra pierwsze spotkanie. Jej przeciwniczką będzie niżej notowana Holenderka Arantxa Rus. Kwalifikantka nie jest skazana na pożarcie. Mimo to, faworytką oczywiście będzie nastoletnia warszawianka. Na korcie Świątek z pewnością będzie czuła się znakomicie. - Mączka - tęskniłam. Za nami pierwsze treningi w Rzymie, na jednym z najpiękniejszych obiektów - pisała kilka dni temu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Andrzej Supron - [ARENA KOLOSEUM] odc.3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

WTA Rzym: Świątek - Rus Gdzie oglądać Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra

Mecz Iga Świątek - Arantxa Rus w I rundzie turnieju WTA w Rzymie zostanie rozegrany we wtorek 15 września. Początek meczu Świątek - Rus około godziny 11:00-11:30 polskiego czasu, po meczu deblistek, który zaplanowano na 10:00. Transmisje z WTA Rzym na TVP Sport. Stream online live na SPORT.TVP.PL

Najnowsze