Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska

Niecodzienny widok

Wystrojona Agnieszka Radwańska pochwaliła się wieczornym wyjściem. W takiej odsłonie fani nie widzieli jej od bardzo dawna!

2023-06-20 13:46

Agnieszka Radwańska od lat jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim tenisie. Przez długi czas "Isia" była ulubienicą kibiców i walczyła o największe sukcesy, ale pięć lat temu zakończyła karierę. Na emeryturze nie porzuciła jednak sportu i kibice w dalszym ciągu mogą ją podziwiać m.in. na korcie. Ostatnio Radwańska zaprezentowała się jednak w nietypowej odsłonie. 34-latka pochwaliła się wieczornym wyjściem.

Agnieszka Radwańska jest nierozerwalnie związana z polskim tenisem, zwłaszcza że nawet na emeryturze mocno angażuje się w rozwój tej dyscypliny. Kilka razy wystąpiła już w pokazowych turniejach, a ostatnią taką okazję miała w niedawnym Rolandzie Garrosie, gdzie wzięła udział w zmaganiach legend. "Isia" ma prawdziwą sportową duszę, bo poza tenisem chętnie gra też w padla i jeździ na rolkach, co często pokazuje fanom w mediach społecznościowych. Czasami można odnieść wrażenie, że była wiceliderka rankingu WTA i finalistka Wimbledonu 2012 nie rozstaje się ze sportowym sprzętem, jednak ostatnio pokazała się z zupełnie innej strony.

Intymne zdjęcie Radwańskiej trafiło do sieci. Sekret jej ciała ujrzał światło dzienne, takich obrazków nie widzi się często

Wystrojona Agnieszka Radwańska na wieczornym wyjściu

W poniedziałek "Isia" odstawiła sportowy strój w kąt i wskoczyła w zupełnie inne ciuchy. Miało to związek z zobowiązaniami sponsorskimi. Wieczorem odbyło się specjalne spotkanie zorganizowane przez PZU, a Radwańska była jedną z osób zaproszonych do wzięcia udziału w panelu. Wobec tego ubrała się odpowiednio do okazji i postawiła na elegancki formalny strój. Trzeba przyznać, że w garniturze wyglądała naprawdę szykownie!

Wielka różnica zdań między Świątek a jej trenerem! Tomasz Wiktorowski stwierdził kompletnie co innego, niż jego podopieczna

Wystrojona Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Wystrojona Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska w garniturze

Fani naprawdę dawno nie mieli okazji widzieć Radwańskiej w garniturze, więc wielu z nich mogło się nieźle zdziwić. Na co dzień 34-latka preferuje luźniejsze stroje, które idealnie pasują do aktywnego trybu życia, tym bardziej że była tenisistka wychowuje też małego syna. Jej sportowe zacięcie budzi więc jeszcze większy podziw!

Najnowsze

Materiał sponsorowany