SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka MŚ w lekkoatletyce: Relacja NA ŻYWO z III dnia mistrzostw świata w Londynie 2017

MŚ w lekkoatletyce: Relacja NA ŻYWO z III dnia mistrzostw świata w Londynie 2017

06.08.2017, godz. 13:12
Ewa Swoboda, MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017
Ewa Swoboda to jeden z największych talentów polskiej lekkoatletyki foto: Super Express

MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017 NA ŻYWO na SPORT.SE.PL! Śledź zmagania najlepszych sportowców na świecie 6 sierpnia w INTERNECIE. MŚ Londyn 2017 LIVE. Czy doczekamy się wielkich występów polskich lekkoatletów w Londynie? Jak poradzą sobie kulomioci: Konrad Bukowiecki i Michał Haratyk? Gdzie dobiegną nasi średniodystansowcy: Adam Kszczot i Marcin Lewandowski? Zapraszamy na relację NA ŻYWO z mistrzostw świata w Londynie!

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund
False 3321 False 1 2017-08-06 11:00:00 True 35

W niedzielę emocje czekają na nas nie mniejsze niż w sobotę. Po fenomenalnym pościgu za Usainem Boltem w finale 100 metrów mężczyzn i triumfie Justina Gatlina, tym razem bieżnię przejmą panie. Wśród nich również Ewa Swoboda, która zaskoczyła polskich kibiców już w eliminacjach. - Rozpłakałam się - powiedziała rozentuzjazmowana sportsmenka po wynikach biegów eliminacyjnych.

Mamy też w niedzielę faworytów. W pchnięciu kulą na podium powinien wskoczyć Konrad Bukowiecki. To jeden z naszych murowanych kandydatów do medalu. Po porażce Piotra Małachowskiego, to między innymi on będzie ratował honor naszych mistrzów rzutni. Blisko czołówki może się też zakręcić Michał Haratyk.

Podczas porannej sesji o finał powalczą również nasi tyczkarze. Piotr Lisek i Marcin Wojciechowski, podobnie jak nasi kulomioci, to aktualnie czołówka światowa i ich porażka będzie sporą niespodzianką. Tak jak również Adama Kszczota oraz Piotra Lewandowskiego w biegu na 800 metrów. Ich półfinał odbędzie się już w trakcie sesji wieczornej londyńskiej imprezy.

SE.PL zaprasza na relację NA ŻYWO z MŚ w Londynie. Nasi korespondenci Dariusz Chrabałowski, Michał Kozłowski i Paweł Skraba są na miejscu i na bieżąco informują, co dzieje się podczas tej wyjątkowej imprezy. Sesja poranna startuje już o godzinie 11:00!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: