SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Wyjątkowa podróż Anity Włodarczyk. Kogo spotkała w samolocie? [ZDJĘCIE]

Wyjątkowa podróż Anity Włodarczyk. Kogo spotkała w samolocie? [ZDJĘCIE]

05.06.2017, godz. 19:40
Anita Włodarczyk, Rio 2016
foto: EAST NEWS

Anita Włodarczyk nie zwalnia tempa. Podczas weekendowych zawodów rzutu młotem w Brazylii znów była najlepsza! Po zdeklasowaniu konkurencji mistrzyni olimpijska wracała do Polski. To miała być kolejna długa i nudna podróż, ale tym razem Włodarczyk miała wyjątkowe towarzystwo. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z inną gwiazdą sportu. Nie mogła uwierzyć w przypadkowe spotkanie.

"Mistrzowski powrót do Polski. To trzeba mieć szczęście. Spotkać się na lotnisku we Frankfurcie to jak wygrać szóstkę na loterii" - napisała na Instagramie Anita Włodarczyk pod zdjęciem z samolotu. Okazuje się, że wracała razem z Marcinem Gortatem. Koszykarz Washington Wizards siedział obok mistrzyni olimpijskiej. Sportowcy zapewne miło rozmawiali o swoich osiągnięciach. Włodarczyk mogła się pochwalić kolejnym wygranym mityngiem, a "Polish Hammer" mógł jej opowiedzieć kilka słów o walce w play-offach NBA. Wizards odpadli w drugiej rundzie z Boston Celtics (3:4).

Po wygranej w Brazylii Włodarczyk wróciła do Polski. Teraz uda się na zgrupowanie do hotelu Arłamów, gdzie przygotowuje się także młodzieżowa reprezentacja Polski przed Euro U21. Złota medalistka z Rio de Janeiro w sobotę 10 czerwca zaprezentuje się kibicom lekkoatletyki w Szczecinie, podczas 63. Memoriału Janusza Kusocińskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: