SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna LIVE. Transmisja TV i STREAM w Internecie

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna LIVE. Transmisja TV i STREAM w Internecie

15.04.2017, godz. 15:18
Adam Kokoszka, Śląsk Wrocław
foto: CYFRA SPORT

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Wrocławianie wciąż wierzą w awans do czołowej ósemki, łęcznianie dalej mają nadzieje na walkę o utrzymanie. Przepis na atrakcyjne spotkanie pełne goli? Przekonamy się w sobotę. Gdzie transmisja TV z meczu Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna?

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna LIVE. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Wrocławianie do ósmego miejsca w lidze tracą sześć punktów. Awans dać im może tylko niewiarygodny zbieg okoliczności. Dwa triumfy w ostatnich dwóch meczach i porażki najgroźniejszych przeciwników. Patrząc na bilans wiosennych spotkań Śląska - ledwie trzy zwycięstwa w lidze - wydaje się to misja z pogranicza tych niemożliwych.

Tym bardziej, że równie blisko mają zawodnicy Jana Urbana do miejsca ósmego... jak do ostatniego. Górnik Łęczna wiosną bowiem na razie głównie zachwyca fanów ofensywnej piłki, wyniki zawodnicy z Lubelszczyzny mają słabsze, ale w sobotę znów podopieczni Franciszka Smudy powinni być groźni. - Musimy na nich uważać. Wciąż wierzymy w awans do czołowej ósemki, ale powtarzam piłkarzom, żeby przed meczem z Górnikiem nie patrzyli w tabelę - wspomniał w jednym z ostatnich wywiadów Jan Urban, szkoleniowiec wrocławian.

Tym badziej, że chociaż Górnik większą część wiosny spędził na dnie Ekstraklasy, dalej do walki o utrzymanie może przystąpić w lepszych nastrojach. Zawodnicy Smudy, jeśli już bowiem przegrywają, to pechowo, po walce, popełniając głupie błędy w obronie. I w dwóch ostatnich seriach gier - ze Śląskiem i Wisłą Kraków w 30. kolejce - mogą jeszcze sprawić spore niespodzianki.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja ze spotkania na antenie nSport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: