SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty piłka ręczna Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO. Liga Mistrzów LIVE. Transmisja TV i STREAM

Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO. Liga Mistrzów LIVE. Transmisja TV i STREAM

23.10.2016, godz. 18:27
Julen Aginagalde, Tobias Reichmann, piłka ręczna, Vive Tauron Kielce
foto: CYFRA SPORT

Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO. Mecz Vive Rhein-Neckar LIVE. Liga Mistrzów szczypiornistów ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy kielczanie wygrają piąte z rzędu spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów? Przed nimi pojedynek z groźną ekipą z Niemiec, która w tym sezonie w każdym ze spotkań rozgrywa prawdziwe spektakle. Gdzie transmisja w TV z meczu Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen?

Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO. Mecz Vive Rhein-Neckar LIVE. Liga Mistrzów szczypiornistów ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Niemcy nie potrafią po prostu wygrać lub przegrać. W tym sezonie Ligi Mistrzów do tej pory dwa razy wygrali, raz zremisowali i raz schodzili z parkietu pokonani. Bilans bramek? 119:119. Najpierw remis z MOL-Pick Szeged (28:28), potem triumf nad Celje (31:30), porażka z Brześciem 28:30, wreszcie wiktoria nad Kristianstadt. Oczywiście również minimalna, 30:29. Wojny, bitwy, starcia. Tym się tylko różnią krwawe spotkania Niemców z Loewen.

Vive bilans z zespołem z ligi naszych zachodnich sąsiadów ma równiutki. 9 meczów, 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki. W zeszłym sezonie mistrzowie Polski wygrali na własnym obiekcie i zremisowali na wyjeździe. Na dodatek w tym sezonie spisują się znakomicie, jak na obrońców tytułu przystało. Wygrali wszystkie cztery spotkania i pewnym krokiem zmierzają do awansu z pierwszej pozycji. Jedyny problem ekipy Tałanta Dujszebajewa to kontuzje. Z ostatniego starcia wykluczyły one trzech ważnych graczy kielczan. Karola Bieleckiego, Mariusza Jurkiewicza oraz Pawła Paczkowskiego.

Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Vive - Rhein-Neckar rozpocznie się w niedzielę o godzinie 19:00. Transmisja w Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: