Wisła Płock - Vive Kielce 28:30. Zacięty bój polskich drużyn w Lidze Mistrzów

2013-10-13 23:40

Wisła Płock przegrała u siebie z Vive Kielce 28:30 w spotkaniu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla "Nafciarzy" była to już druga porażka w tej edycji rozgrywek.

Spotkanie w Płocku świetnie rozpoczeli gospodarze, którzy po pięciu minutach prowadzili już 3:0. W dalszej części gry gracze Vive stopniowo zmniejszali przewagę, jednak do końca pierwszej części nie zdołali odrobić strat. Ta zakończyła sie prowadzeniem Wisły 17:16.

Po przerwie skuteczniejszą grę w ataku prezentowali piłkarze z Kielc. Podopieczni Bogdana Wenty, za sprawą bramek Strekla, najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie wyszli na prowadzenie.

Ostatecznie drużyna Vive wygrała całe spotkanie 30:28. Dla graczy z Kielc było to trzecie z rzędu zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów.