SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Tomasz Gollob zostanie prezesem żużlowej Polonii Bydgoszcz!

Tomasz Gollob zostanie prezesem żużlowej Polonii Bydgoszcz!

01.05.2017, godz. 11:07
Tomasz Gollob
Tomasz Gollob foto: EAST NEWS

Tomasz Gollob wciąż znajduje się pod czujną opieką lekarzy w Bydgoszczy. W poprzednią niedzielę jeden z najbardziej znanych polskich żużlowców upadł na torze motocrossowym w Chełmnie i musiał zostać poddany operacji. Gdy tylko dojdzie do siebie, czekać będzie na niego miła niespodzianka. Polonia Bydgoszcz postanowiła uhonorować swoją legendę i zapowiedziała, że po powrocie do zdrowia, Gollob zostanie prezesem klubu!

W weekend na meczu pierwszej ligi żużla Polonii Bydgoszcz ze Stalą Rzeszów, zgromadziło się na trybunach około sześć tysięcy widzów. Każdy z nich z wielką radością przyjął informację, jaką przedstawił podczas zawodów spiker. Otóż zarząd i właściciel postanowili, że po zakończeniu leczenia Tomasz Gollob zostanie prezesem Polonii! Dla tysięcy fanów była to wspaniała niespodzianka. Już dawno na żużlu w Bydgoszczy na trybunach nie znalazło się ich tak dużo. Wielu z nich przybyło na obiekt wyrazić tylko swoje wsparcie dla byłego mistrza świata.

Kibice na płotach zawiesili mnóstwo flag i transparentów. Nie zabrakło gadżetów z lat, w których Tomasz Gollob święcił największe sukcesy. Zjednoczeni z cierpiącym kolegą, są także sami żużlowcy. Ekipa z Bydgoszczy pojechała w plastronach ze zdjęciem 46-latka. Widniał na nich także napis "Tomek, jesteśmy z Tobą!". Ostatecznie Polonia Bydgoszcz w tym wyjątkowym spotkaniu pokonała Stal Rzeszów 46:44.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: