SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne Pudzian vs Thompson. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Pudzian vs Thompson. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

26.11.2011, godz. 16:31
Mariusz Pudzianowski, trening
Mariusz Pudzianowski, trening foto:

W przedostatnim pojedynku na gali KSW 17 szykuje się starcie cieszące się największym zainteresowaniem. To rewanżowy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Anglikiem Jamesem Thompsonem. Pocztątek gali KSW 17 o 20:00. Pojedynek Pudziana rozpocznie się pomiędzy 22:30 a 23:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomnia o transmisji na żywo, którą przeprowadzą Polsat i Polsat Sport. W internecie galę można obejrzeć za pośrednictwem ipla.tv.

- Czekam na rewanż z Mariuszem z niecierpliwością. Moim celem jest sprawienie, żeby był jeszcze brzydszy niż jest teraz. To duże wyzwanie, chyba nawet trudniejsze niż wygranie samej walki - powiedział w wywiadzie dla KSW - James Thompson.

PUDZIAN - THOMPSON LIVE ONLINE
TRANSMISJA 1

- Nie sądzę, żeby był w stanie mnie czymś zaskoczyć. Słyszałem, że ciężko trenuje i zrzucił dziesięć kilogramów, więc jego kondycja powinna być lepsza. Co znaczy tylko to, że lanie, które mu zafunduje będzie dłuższe niż ostatnim razem - dodał Thompson.

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

PUDZIAN - THOMPSON NA ŻYWO W TV

- Lubię walczyć w Polsce i nie mogę się doczekać, żeby pokazać się wam jeszcze raz. Podoba mi się wasz kraj i chciałbym podziękować wszystkim polskim fanom, którzy będą mi kibicować, kiedy będę sprawiał, że Mariusz będzie jeszcze brzydszy - stwierdził Thompson.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: