Jakub Błaszczykowski

Autor: Facebook

Kuba Błaszczykowski strzelił PREMIEROWEGO gola dla Fiorentiny [ZOBACZ WIDEO]

2015-09-24 10:47

Kuba Błaszczykowski strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach AC Fiorentina w meczu 5. kolejki Serie A. Pomocnik reprezentacji Polski wpisał się na listę strzleców w 71. minucie. "Viola" wygrała całe spotkanie z Bologną 2:0 i jest wiceliderem ligi włoskiej.

Kuba Błaszczykowski zanotował swoje premierowe trafienie dla Fiorentiny. Polski pomocnik rozegrał całe spotkanie w barwach "Violi" i otworzył wynik spotkania w meczu z Bologną na Stadio Artemio Franchi.

W 71. minucie meczu Ante Rebić dośrodkował w pole karne z lewej strony boiska, Matias Vecino przedłużył jego zagranie i piłka spadła pod nogi Polaka, który pokonał bramkarza rywali. Jedenaście minut później wynik spotkania na 2:0 ustalił Nikola Kalinić.

Zobacz: Jakub Błaszczykowski oficjalnie przenosi się do Fiorentiny!

Po tym zwycięstwie Fiorentina awansowała na drugie miejsce w tabeli Serie A. Przypomnijmy, że Jakub Błaszczykowski trafił do włoskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Borussii Dortmund.